PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655286}

Droga do Palomy

Road to Paloma
6,4 2 335
ocen
6,4 10 1 2335
Droga do Palomy
powrót do forum filmu Droga do Palomy

Easy Rider

ocenił(a) film na 9

Kiedy znalazłem ten film, byłem bardzo ciekawy, ale jednocześnie troszkę sceptycznie nastawiony, gdyż Jasona Mamoe znam jedynie z roli Khala Drogo z Gry o Tron i jakiejś tam komedii w hawajskich klimatach.

Nie będę się zbytnio rozpisywał, po krótce postaram się opisać tylko swoje odczucia wobec filmu. Od pierwszych minut film mnie wciągnął. Genialne zdjęcia amerykańskiej dzikiej przyrody oraz świetna, nastrojowa muzyka bardzo podkreślają klimat filmu. Od razu też polubiłem głównego bohatera oraz jego towarzysza podróży.

Oglądając nie da się wg mnie, nie zauważyć podobieństwa tego obrazu, do Easy Rider'a z 69'. Jak dla mnie to wielki plus, bo dawno nie widziałem filmu w tym gatunku, który by temu klasykowi dorównał.

Podsumowując, świetny film. Byłem bardzo mile zaskoczony :) Wszystkim fanom, rock n' rolla, motocykli i amerykańskich bezdroży gorąco polecam.

ps. jeszcze raz wielki plus za muzykę i też pochwała dla aktorów wspomagających, nie ma się czego przyczepić... No może postać detektywa Williamsa nie spodobała mi się jakoś mocno, na tle innych, wypadł jak dla mnie trochę blado.

Tyle, pozdrawiam!

ocenił(a) film na 6
UglyBob


ocena społeczności: bardzo dobry

8,0/10
1 głos
139 osób chce zobaczyć ten film

Poleć ten film
Tak jest napisane.A ty dałeś przecież notę 9. Oszukują...

jacpod

Eej!
Czy jakiś admin może t wytlumaczyć?

Jestem bardzo ciekawy filmu. Jeśli znajdą się napisy na pewno obejrzę..

ocenił(a) film na 8
wojtekore

Napisy nie są specjalnie konieczne - nie ma zbyt wymagającego angielskiego, chyba że ktoś całkowicie nie potrafi tego języka. Film zdecydowanie warty zobaczenia, jeśli zostało się zachęconym zwiastunami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones