PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655286}

Droga do Palomy

Road to Paloma
6,4 2 332
oceny
6,4 10 1 2332
Droga do Palomy
powrót do forum filmu Droga do Palomy

Miał swój klimat , poetykę , rytm opowiadania , to wszystko podkreślone dobrze dobraną muzyką . Nie będę się rozpisywał i analizował filmu , chociaż ma on swoje korzenie w westernie z lat 70-ych , przynajmniej mnie się kojarzy konkretnie z filmem " Był tu Willie Boy " . Bardzo polecam .

ocenił(a) film na 7
jjarek_filmweb

Również uważam, że to dobry film.

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

widać z Ciebie normalny typ który potrafi dojrzeć to co jest podstawą tej produkcji , Momoa jest reżyserem , uważam że ambitnie zrobił ten film i ma swoją wartość . oby koleś dalej tak działał i mamy nowego mądrego twórcę filmów Sean Penn był tez uważany kiedyś za słabego kolesia - proszę bardzo co z tego wyszło - uważam że bardzo dobrze

ocenił(a) film na 7

Dzięki za dobre słowo...

użytkownik usunięty
jjarek_filmweb

nie ma za co stary , po prostu uważam że do wielu produkcji trzeba mieć otwarty łeb i tyle , mam na półce wiele takich filmów a do ulubionych należy ,, Człowiek który gapił się na kozy ,, dla wielu to chała dla mnie liga światowa ale jak spojrzysz co lubię , to Cię nie zdziwi sam chętnie spojrzę na twoje propozycje - pozdrawiam

ocenił(a) film na 6
jjarek_filmweb

Właśnie "thriller - w najmniejszym stopniu". Ale film ma fajny klimat i dobrze się go ogląda.

ocenił(a) film na 8
jjarek_filmweb

I do tego rewelacyjny debiut reżyserski. Oby tak dalej. Również polecam

ocenił(a) film na 6
jjarek_filmweb

Typowy film drogi, który dla "nie-Amerykanów" nie jest czymś powszednim i do końca zrozumiałym. Stwierdzenie przez krytyków, że jest nudny całkowicie odzwierciedla brak zrozumienia takiego gatunku. Momoa okazał się wrażliwym i pomysłowym autorem tego filmu. To niezły film i z dodatkiem świetnej muzyki.

ocenił(a) film na 7
jjarek_filmweb

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones