PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=830062}

Droga samurajów

Samurai Marathon
5,5 1 042
oceny
5,5 10 1 1042
Droga samurajów
powrót do forum filmu Droga samurajów

Dobrry film

ocenił(a) film na 10

Bardzo dobry film, świetnie kino akcji , film jest krytykowany przez lewaków

użytkownik usunięty
vAkatsuki

Doradzam ośrodek który pomoże wyjść ze stanu w jakim jesteś . Wszędzie zakładasz te same tematy . Biedna ofiara indoktrynacji nienawiści .

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
menno

Zindoktrynowane ofiary chorego systemu , nacjonalizm zawsze zjada własny ogon . Nikt nie uczy się na błędach historii . Ta choroba toczy ponownie coraz więcej krajów . Piana na ustach , nienawiść w sercach do wszystkich myślących inaczej . Prędzej czy później zawsze kończy się tym samym niestety . Najśmieszniejsze że takim ludziom wydaje się że są nie omylni i uczciwi , robiąc innym najpaskudniejsze rzeczy . Dopiero jak wszystko się wali rzucają swoją ideologie i lamentują .

ocenił(a) film na 6

Ja bym sugerował nie leczyć, nie wpływać na mentalność takich ludzi. Mnie osobiście bardzo przydaje się, gdy kompletny idiota od razu demaskuje się epitetem "lewaki, lewactwo". Od razu wiadomo, że nie warto rozmawiać z ułomnym na żaden temat. Poczekać, może dojrzeje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 6
serek1000

I tu się mylisz. Jedną z najgorszych rzeczy jakie mogły się przytrafić, to stada baranów powtażąjących jak mantrę lewacko-prawackie brednie i nakręcanie się na siebie nawzajem.

ocenił(a) film na 6
vAkatsuki

Może coś przeoczyłem ale co ma lewactwo do tego filmu ? Niektórym już całkowicie na głowę padło i doszukują się na siłę ideologii. Film w mojej ocenie całkiem niezły :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones