PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6563}

Drzewo Jozuego

Joshua Tree
6,5 6 891
ocen
6,5 10 1 6891
Drzewo Jozuego
powrót do forum filmu Drzewo Jozuego

krwawa masarnia

ocenił(a) film na 8

oglądałem kilka razy ten film na vhs i w tv puszczano go parę razy, no cóż strzelają się tłuką (mordobicie) krwawe jadki masa wystrzelanych skośnookich i pościgi podrubkami sportowych wozów (lamborgini i ferarri) i nic po za tym film dla mało wymagających, swoją drogą szkoda Dolph Lundgrena bo to dobry aktor ale stawiany w mało ambitnych filmach które narażają go na pośmiewisko.

ADAMUS

Z tego co wiem próbował dostać bardziej, lecz przy jego walorach fizycznych był na przegranej pozycji.

ocenił(a) film na 10
ADAMUS

Wczoraj był na TVP....Kocham TVP i Polsat bo na polsacie po MegaHicie leciał The Punisher z jego rolą

ADAMUS

ogolnie lundrgen uratował ten film... a dodam ze auta ktore zostaly zniszczone u Shoeshine'a to podróbki. Ale F40 i Countach ktorymi scigają sie Santee i Severance to już oryginały... :) auta kultowe o których marzył każdy dzieciak (czyli ja) pod koniec lat 80tych

ocenił(a) film na 8
dontpanic

Oj chyba niekoniecznie. F40 w scenie finałowej wydaję mi się mieć dłuższy przód i krótszy tył od oryginału, nie wspominając o całkiem wysokim zawieszeniu jak na taki samochód. Jeśli chodzi o Countacha, to nie potrafiłem dostrzec w nim jakichś większych różnic względem oryginału, poza tym zderzakiem, czy co on tam miał na masce, ale wątpię aby twórcy użyli oryginału.

Fakt, że film dość typowy, ale coś jednak w sobie miał. Przynajmniej dla mnie. Nie można powiedzieć, aby Lundgren ratował ten film. Lundgren i repliki prędzej. :)

ADAMUS

skoro według ciebie to słaby film to po co oglądałeś go kilka razy ???

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones