PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=977}
7,4 17 951
ocen
7,4 10 1 17951
7,0 13
ocen krytyków
Duże zwierzę
powrót do forum filmu Duże zwierzę

dlaczego wciskają nam tandetę typu wyjazd integracyjny drzwiami i oknami a porządne kino
jest gdzieś głęboko schowane ;/

Massmess

Też się nad tym zastanawiałam i wydaje mi się że takie kino , tzn dobre kino nie jest dla wszystkich. Ludzie wolą tandetę i reżyserzy, albo pseudo- reżyserzy kręcą papkę którą szybko przyciagną ludzi do kina... smutne ale niestety prawdziwe ...

ocenił(a) film na 8
alexaaa

no tak tyle tylko co jakaś premiera szumnie zapowiadana, od ładnych paru lat okazuje się totalną porażką. Nie pamiętam dobrego polskiego filmu który miałby naprawdę dobrą promocję.
Dobrego filmu nie trzeba reklamować.

Massmess

Chociażby Różyczka albo Lincz, ze starszych Dług :) wszystkie świetne!

ocenił(a) film na 8
alexaaa

Niestety nie miałem okazji obejrzeć ani Linczu ani Różyczki. Zapewne przez brak promocji ;)
braki jak najszybciej nadrobię ;)

Massmess

Koniecznie! :) oba są świetne :)

ocenił(a) film na 8
alexaaa

Hej,
jestem po "Linczu" i faktycznie dobry film. Mocny klimat, robi wrażenie. Cała sytuacja przedstawiona trochę inaczej niż jak to sobie wyobrażałem z doniesień prasowych. Budzi emocje szczególnie względem prokuratora :)

Massmess

Dokładnie, choc dla mnie trochę za malo rozbudowana rola Zaranka, tak jakby fabuła za krótka ale generalnie bardzo dobry :) Rola Kuny i Lichoty naprawdę świetna :)))

ocenił(a) film na 8
alexaaa

fakt, trochę więcej mogliby o nim powiedzieć, w końcu w rzeczywistości wiele lat dręczył tamtą okolicę.

ocenił(a) film na 8
alexaaa

zwróć tylko uwagę że Różyczka czy taki Lincz w kinach są grane ledwo tydzień i w jednej sali a taki np. Wyjazd Integracyjny grają miesiąc i w kilku salach, nie chcę tu nikogo oceniać ale oglądalność tego typu filmów w kinach jest bardzo mała a przeciętny widz lubi "pewnie" uśmiać się i nie wyciągać wniosków z filmu, bo przecież pójście do kina to rozrywka.
Film przepiękny w swej prostocie, oby więcej takich.
Pozdrawiam

Doogi

Nie wszyscy potrzebują rozrywki w stylu tandetnych filmów. I jest masa uzytkowników którzy poprą moją wypowiedź, nie zamierzam nikogo obrazac ale taka forma rozrywki? Ok, ale nie dla mnie. Ludzie nie zastanawiają się nad fabułą, rolą bohaterów, wola medialną śmieszną papkę przesyconą co jakimś czas glupawym przekleństwem...

ocenił(a) film na 8
alexaaa

zgadzam się z Tobą, lepsze filmy z morałem niż zwyczajne klepanie "luźnego humoru" z pseudo gwiazdami polskimi,
przy okazji Szczęśliwego Nowego Roku :)

Doogi

Dziękujęęę :) i wzajemnie :)) Buziaki :)))

ocenił(a) film na 9
Massmess

No daj spokój, to chyba żadna tajemnica nie jest... I przecież nie tylko u nas tak jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones