PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=108141}
5,1 13 222
oceny
5,1 10 1 13222
3,6 5
ocen krytyków
Dublerzy
powrót do forum filmu Dublerzy

W filmie Zamachowski mówi o Grabowskim :,,beznadziejny przypadek" i to samo ja mogę powiedziec o tym filmie.Nic dziwnego że polska kinematografia upada.Dla mnie cofnęła się o pare lat wstecz (np. moment lądowania samolotu).Tragiczna ,raczej mało śmieszna komedia sensacyjna. Oglądanie to strata czasu.

kiciakapi_2

"Cofa sie wstecz"? Obawiam sie, ze masz problemy z mozgiem.

kiciakapi_2

Jeśli ten film jest tragiczny to co powiesz o "JOB - ostatnia szara komórka"?
"Dublerzy" to lekka komedia, dobra żeby obejrzeć bez zobowiązań. "JOB..." to dopiero DNO!

ocenił(a) film na 4
ExercitorNavis

Zamiast komedii sensacyjnej otrzymałem do zobaczenia "arcydzieło", podczas oglądania którego (zwłaszcza w końcówce) miałem nieodpartą chęć jak najszybszego zobaczenia napisów końcowych. To nic innego, jak żałosna próba nakręcenia czegoś DOBREGO. Zabiją śmiechem? Prędzej nudą...

ocenił(a) film na 1
NYPD

Dublerzy to totalne dno,zero,gówno. Ja również chciałem jak najszybciej zobaczyć napisy końcowe. Film się dłuży i nie jest śmieszny. Co do "Joba". Może też nie powalał,ale przynajmniej był choć trochę śmieszny.

ocenił(a) film na 10
jacekwielgosz

Jak dla mnie job i dublerzy to dwa inne światy i to na korzyść dublerów. Może nie jest on prześmieszny, ale miło się ogląda i o to chodzi.

ocenił(a) film na 7
dzarek_3

Dokładnie, "Dublerów" miło sie oglada, efekty specjalne sa conajmniej dobre i ma konkretna fabule, a "JOB" to zlepek wielu scen w ktorych niby jakas tam malo znaczaca fabula jest (niektore scenki sa bardziej smieszne, nektore mniej, ale ogolnie tez mi sie dosyc podobal)

ocenił(a) film na 10
Kijo

a mi sie dublerzy bardzo podobali! Grabowski co prawda przypominał Ferdka w niektórych momentach ale ogólnie super ;) polska mafia na Sycylii była moim zdaniem dobrym pomysłem tym bardziej ze włoskie klimaty nie są mi obce ;)

kiciakapi_2

Zgadzam się z autorem tematu. Moim zdaniem pierwsze pół godziny filmu śmieszne, potem jakieś fragmenty momentami zabawne, ale całość zasługuje odemnie na ocene 5/10. Polska kinematografia jest jaka jest niektóre filmy patrząc na "polskie możliwości" są naprawdę niezłe (np. "Katyń", ale część się ze mną nie zgodzi) jednak gdy porównać je z produkcjami światowymi to smutno się robi :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones