PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110713}

Duchy z Sodomy

Il Fantasma di Sodoma
3,4 59
ocen
3,4 10 1 59
Duchy z Sodomy
powrót do forum filmu Duchy z Sodomy

Braki w gore, Fulci chciał wynagrodzić sporą dawką erotyki. Ale nawet to mu nie wyszło. Scen erotycznych jest tu stosunkowo zbyt mało i są one beznadziejnie wyreżyserowane. A poza tym, aktoreczki w tym filmie nie są zbyt piękne (jedna ma włochy pod pachami, a inna ma najbrzydsze piersi jakie w życiu widziałem!). Scenariusz tego filmu woła o pomstę. Szkoda, że Lucio Fulci wyreżyserował takie gówno!

ocenił(a) film na 1
Malignus

Włochy po pachami. Wow, to były fajne czasy!

ocenił(a) film na 3
Malignus

Nom, też widzę że standardowy szablon Fulciego "dużo przemocy, trochę seksu" został zastąpiony "dużo seksu i trochę przemocy". Sam film słabiutki, aczkolwiek i tak Fulci miał gorsze, tu jest nawet kilka niezłych scen np: gra w rosyjską ruletkę. Muzyka nawet mi się na początku podobała. Reszta czyli aktorstwo, scenariusz i wykonanie leżą i kwiczą. W sumie aż 3/10 z dobrego serca.

Malignus

Aktorki tak naprawdę nie są brzydkie. Wyróżnia się zwłaszcza Jessica Moore, która notabene u Joe D'Amato (Eleven Days Eleven Nights) i Andrei Bianchi (Non aver paura della zia Marta) wyglądała rewelacyjnie. Niestety, Lucio Fulci sknocił w tym filmie prawie wszystko, łącznie z potencjalnym sex-appealem obsady.

ocenił(a) film na 3
Vuzz

o własnie, Jessica Moore, zastanawiałem się skąd ta twarz mi znajoma. A tę prześliczną aktorkę kojarzę już z obu części 11 Days 11 Nights (chyba najlepsze filmy erotyczne włoskiego kina jakie widziałem) .

Malignus

Ma ktoś Go na vhs ? Wymieniłbym się swoimi ripami za ten film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones