PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=87657}

Dzieci kukurydzy VI: Powrót Isaaca

Children of the Corn 666: Isaac's Return
4,0 1 289
ocen
4,0 10 1 1289
Dzieci kukurydzy VI: Powrót Isaaca
powrót do forum filmu Dzieci kukurydzy VI: Powrót Isaaca

Pierwsze dwie części mimo tego, że nie były jakieś mega, to były całkiem niezłe. Miały klimat, dobrą i charakterystyczną muzykę dla tej serii oraz ciekawą fabułę. Trójka już wyszła poziom niżej, ale i tak dało ja się oglądać. Czwarta część była już naprawdę bardzo zła, piątkę póki co muszę nadrobić. Tak dochodzimy do szóstej części. Tu leży wszystko. Aktorstwo, efekty, fabuła, która bardziej już przypomina dramat niż horror, praca kamery oraz zabrakło tej dobrej muzyki, jak i klimatu. Kolejne części obejrzę, ale prawda jest taka, że każda część po trójce bedzie kiepska.

ocenił(a) film na 1
mg123

Dla mnie po niesamowitej części pierwszej najlepsza jest piąta (pojawia się tu zasada, która została wprowadzona na końcu opowiadania, nie będę spoilował). Potem dla mnie kolejno część 2, 3, 4 (szkoda tylko, że przedstawia zupełnie inną historię, z trzema pierwszymi łączy je tylko nazwa bóstwa, do tego uosobionego jako chłopiec - kaznodzieja, sterowany przez kilku dorosłych, co wynika z pewnego opowiadania). Zmartwychwastanie (przebudzenie Izaaka kompletnie bez sensu, zwłaszcza że jest już dorosły), dalej nie powiem, bo nie chcę spoilować, a poza tym nie warto.

mg123

Czwarta nie była jeszcze taka zła, piątka też. No w porównaniu z tym szajsem powinieneś docenić czwórkę.

ocenił(a) film na 1
grzegorz_cholewa

Musiałbym bym najpierw ją odświeżyć, czego na razie nie mam w planach - wszystko, co wyszło po drugim filmie z tej serii poszło już u mnie w zapomnienie, ale z tego, co widzę czwórkę oceniłem gwiazdkę wyżej, niż część szóstą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones