PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6732}

Dzieciaki

Kids
6,7 21 705
ocen
6,7 10 1 21705
6,9 17
ocen krytyków
Dzieciaki
powrót do forum filmu Dzieciaki

Świat zwariował...

ocenił(a) film na 2

Narzekacie na te wszystkie młodzieżowe, głupawe komedie, że "tam w kółko gadają o seksie"... ale w tym bagnie widzicie potencjał. Wytłumaczcie mi dlaczego? Dlatego, że z założenia miał to być film o beznadziei oparty na dialogach? Dajcie spokój. Mocny - jest tu tylko język jakim posługują się nastolatki. Problemy? Scenariusz lekko ociera się o dramat AIDS. Nie trafił do mnie ten film. Reżyser pozostawił mnie obojętnym na problemy tych ludzi... Nie potrafię ich dotknąć. Polubić, lub szczerze znienawidzić!

ocenił(a) film na 4
Ultor

do mnie też niezbyt trafił, liczyłam na cos dużo lepszego...

ocenił(a) film na 8
Ultor

bo to nie jest film z cyklu "wyeksponuj przekaz"
bardzo lubie styl clarka i korine
lubie bardzo ich obu i ich filmy
ale tu nie jest tak ze ktos ci wystawi przekaz na dloni i powie "tak masz myslec"
albo ze robia z bohaterow jakas sierotke ktorej wspolczujesz i wspolczujesz caly film

zwykle film jest krecony "okiem obojetnego obserwatora" i to kto co w tym widzi i jak sie z tym utozsamia to juz jego sprawa

bardzo lubie ten styl u tych panow i bardzo mi sie podobalo

ocenił(a) film na 7
Ultor

do mnie też nie potrafił dotrzeć ten film.. wszystko kręci się wokół seksu, imprez i jarania, prosty film o zdemoralizowanej młodzieży.. zabrakło mi tutaj jakiegoś momentu kulminacyjnego, nic konkretnego się w tym filmie nie wydarzyło, dlatego mnie jakoś szczególnie poruszył. spodziewałam się czegoś lepszego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones