PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650236}
6,9 36 610
ocen
6,9 10 1 36610
6,3 18
ocen krytyków
Dziewczyna z szafy
powrót do forum filmu Dziewczyna z szafy

Niestety, według mnie wbrew wszechobecnym zachwytom, to nieudanie siląca się na bycie głęboką, historia niczym nieumotywowanego pseudopoświęcenia. Jedyne skojarzenie, jakie przychodzi mi do głowy w związku z tym filmem to "Siedem dusz". Będzie lepiej dla świata, jeśli popełnimy samobójstwo, bezdyskusyjnie, bezapelacyjnie, bez cienia wątpliwości. Oczywiście w sytuacji obiektywnie baaaaardzo dyskusyjnej. Zupełnie nie przemówiła do mnie historia tego... pseudopoświęcenia.
Ale zdjęcia zachwycające, to trzeba przyznać.

Karol_Flont

Pier+dolisz Karol, nie było Cię tam!
A zdjęcia dobre, zdecydowanie

Karol_Flont

bierz pół.

ocenił(a) film na 9
Karol_Flont

No patrząc na Twój gust filmowy i oceny dla filmów, wydaje mi się ze "Dziewczyna z szafy" to zbyt ciężki film dla Ciebie i nie rozumiesz go w ogóle :)

ocenił(a) film na 8
Karol_Flont

Nie podoba ci się pewnie dlatego bo polskie co nie?


Osobiście uważam że to naprawdę bardzo dobry film

ocenił(a) film na 8
Gienek16

Nie do końca zgadzam się z opinią osoby, która założyła temat. Patrząc na ten film przez pryzmat innych polskich produkcji to jest naprawdę bardzo udany. Historia wciąga, fabuła nie nuży, jest sporo zaskakujących smaczków (szczególnie w grze aktorskiej). Zdjęcia - jak to u Tomiaka - znakomite, acz nie ukrywam, że uwielbiam większość tworzonych przez niego ruchomych obrazów. W moim odczuciu kinowy debiut Bodo Koxa świetnie rokuje na przyszłość i świadczy o tym, że z kina niezależnego jednak da się wybić. Inspirująca sprawa.

ocenił(a) film na 8
khorints

zgadzam się

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones