PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650236}
6,9 36 598
ocen
6,9 10 1 36598
6,3 18
ocen krytyków
Dziewczyna z szafy
powrót do forum filmu Dziewczyna z szafy

Film jest słaby, a najgorszy chyba scenariusz. Te "wizje" to ja widziałam już w wielu innych
filmach, dowcip z Czubówną też, klisza na kliszy zamiast oryginalności o której wszyscy mówią.
Jedyny pozytyw, jak dla mnie, to epizodyczna rola Eryka Lubosa

ocenił(a) film na 5
grubamurzynka

Wszystkie role ja bym powiedział, że bardzo pozytywne, fajnie zagrane, tylko co z tego, skoro film jest przeraźliwie nudny? Te efekty specjalne, które nic do filmu nie dodają, a jedynie maskują brak treści w nim. Brak tu czegokolwiek, jakiegoś przesłania, podsumowania, a tak poszli w końcówce po najprostszej linii oporu - ona biedna, on biedny, świat zły i ich nie zrozumie, a oni mają i tak wszystko wspaniale.
Szkoda, że o bracie Tomka nie opowiada ten film, o wiele ciekawsza postać. Co z nim się stanie?

grubamurzynka

Czubówna zgrana, tak jak i zgrany temat raka - jak ktoś ma mało inwencji, to sięga po coś, co już widział, zachwyca się, że to jego, tak wzięte ze środka, że "z kosmosu" dostał, no i lepi potem takiego babola.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones