PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91013}

Dziewiąta sesja

Session 9
6,2 8 783
oceny
6,2 10 1 8783
Dziewiąta sesja
powrót do forum filmu Dziewiąta sesja

Oglądałem ten film wczoraj. Troche z przypadku bo natknąłem się na niego na jednym z filmowych kanałów nc+.

Film świetnie buduje napięcie i bardzo zaciekawiła mnie historia tego szpitala, ale szukałem w google i nic konkretnego w języku polskim nie znalazłem. Jak ktoś posiada takie linki bym był bardzo wdzięczny za pomoc.

Podsumowując świetny film. Dawno nie widziałem równie dobrego

użytkownik usunięty
gacyk20

Na anglojęzycznej stronie Wikipedii dotyczącej tego szpitala jest napisane, że placówka ta została rzeczywiście zamknięta w połowie lat 80'. Powodem były głównie cięcia finansowe (stopniowo, od lat 60', zamykano poszczególne oddziały). Kilka lat temu szpital został niemal całkowicie zburzony. To, co pozostało, to m.in. cmentarz i trochę podziemnych tuneli, które jednak zablokowano (prawdopodobnie je zasypano).

ocenił(a) film na 9

Ja natknąłem się na film, który został nagrany przez ekipę SCARED! i wrzucony na youtube 4 lata temu -> http://www.youtube.com/watch?v=HkQAPVJ-RrI

użytkownik usunięty
gacyk20

Widać, że było to bardzo niepokojące miejsce i to nie tylko ze względu na techniczny stan budynku, zagrażający w każdej chwili zawaleniem (nic dziwnego, że go zburzono). Z tego filmu można się też dowiedzieć, jaką złą sławą okryte były szpitale psychiatryczne działające 100 lat temu.

Jak się nazywa ten szpital?

użytkownik usunięty
straszny_romantyk

Nazywał się Danvers State Hospital.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones