PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91013}

Dziewiąta sesja

Session 9
6,2 8 797
ocen
6,2 10 1 8797
Dziewiąta sesja
powrót do forum filmu Dziewiąta sesja

Film bardzo dobry. Bardzo dobra gra aktorska (ja byłem święcie przekonany,że to Mark jest tym pokopanym i bardo miło się zaskoczyłem). Element z taśmami wręcz doskonały. Wg mnie to najbardziej klimatyczna część filmu. Taśmy brzmiały strasznie, a te zmiany głosu jednej osoby... Cudo! Jeśli chodzi o resztę to bardzo daleko mu od wyścigów na wózkach chorych wyobraźni twórców slasherów. Tu nikt przed nikim nie ucieka (no chyba, ze rzed własnymi lękami), a widza trzyma coś za pośladki w fotelu. Cieszę się, że z tym filmem spędziłem popołudnie.

No może byłem za miły dla tego filmu, uważam go (szczególnie, że ostatni horror jaki chwyciłem w ręce to Creep, który zraził mnie wręcz do tego gatunku, a dzięki Dziewiątej... odzyskałem wiarę ze można jeszcze coś wymyśleć w tym gatuku filmowy) za film bardzo dobry, może nie rewelacyjny, ale bardzo dobry - i taka moja ocena 8/10.

Sacronius

przeglądając te opisy też zauważyliście, że są raczej średnie? po pierwsze oni się zgodzili wyremontować ten budynek w 1 tydzień - w zamian za sporą premię (2 tygodnie raczej nie wchodziło dla nich w rachubę), poza tym jakie uśpione pragnienia? boże drogi... tak naprawdę wszystko chodziło o Simona, który objawia się w słabych i kalekich (stąd ten wózek). A Simon to najczystsze zło jakie się pojawia w człowieku, to chęć mordu, niepoczytalność, irracjonalne zachowania, STRACH.... (ten film potwierdza tezę, że wszystkie zachowania w człowieku są powodowane przez strach przed czymś)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones