PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91013}

Dziewiąta sesja

Session 9
6,2 8 797
ocen
6,2 10 1 8797
Dziewiąta sesja
powrót do forum filmu Dziewiąta sesja

Dno, rozczarowanie

ocenił(a) film na 2

Po pierwsze w zadnym wypadku to nie jesyt horror, jak juz to thriller psychologiczny. Generalnie film sie bardzo wolno rozkręca i nie ma w nim zadnych niewytlumaczalnych zjawisk - jakby sie moglo zdawac na początku. 3/10

ocenił(a) film na 9
2ofus

Człowieku jeśli irytuje cię, że nie było zombie odgryzających głowy i wyjadających mózgów(u ciebie by się chyba nie najadły), wielkich komarów, lalek zabójców ganiających z nożem, psychopatów, krawawych jatek, litwów krwi,flaków spływających po ścianach i sufitach......to.....żal mi ciebie.... w tej chwili horrorem określa się również filmy, które nie zawierają nadprzyrodzonych zjawisk. Wolno się rozkręcał?? Ale miał klimat....a po za tym jeśli uważasz że to słaby horror(czyt. mało straszny) nie czyni go od razu słabym filmem....

ocenił(a) film na 8
2ofus

w Miss Agent 2 tez nie bylo niewytlumaczalnych zjawisk(moze poza glupota tworcow) wiec dlaczego widnieje w twoich ulubionych?

Kupa

Niewytłumaczalne zjawiska są, ale żeby je pojąć trzeba mieć coś w głowie... (chyba rozumiesz aluzję?)

Gdzie się objawia głupota twórców? Uargumentuj to jakoś (tylko porządnie), bo jeśli nie masz żadnych to Twoja opinia jest **** warta :)

ocenił(a) film na 8
2ofus

Ta na horror-online tez jest mocna recenzja , film oceniono 5/10 a w minusach napisano ze malo krwistych scen . Zreszta tam to sami pseudomaniacy ;p Ten to tez penwie podobny przypadek,

Ravnos

Ja też lubię horrory, gdzie jest dużo krwi, ale jestem otwarta na filmy, które są horrorami, ale nie ze względu na tryskającą czerwień... Niektórzy są niestety ograniczeni. To przykre. :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones