PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91013}

Dziewiąta sesja

Session 9
6,2 8 797
ocen
6,2 10 1 8797
Dziewiąta sesja
powrót do forum filmu Dziewiąta sesja

i muszę przyznać, że bałam sie jak cholera, tzn. film naprawdę świetny, wywołał we mnie naprawdę silne emocje jak i myślę w każdym widzu. Spokojnie 7/10 za "właściwy przekaz emocjonalny".

hanna4687

też ogladałam ten film dość dawno, nisamowicie sie bałam, ale teraz kiedy przyszło mi zobaczyć go ponownie to sama nie wiem dlaczego...
mimo, iz pewnie z "moim wiekiem" stał się mniej straszny, to nadal przedstawia interesujące studium przypadku - osobowosci mnogiej, polecam!

ocenił(a) film na 7
island

Dokładnie. A tortury jakim poddawano pacjentów ukazane w sposób wprost przerażający. Uuu...

ocenił(a) film na 8
hanna4687

Tortury? Chyba oglądaliśmy inne filmy ;)

I leave in weak and wounded.
Do It Gordon!
Sounds very creepy.

Film nie wprawia w zachwyt ale nie ma na co narzekać. Zdrowy klimat, bez komerchy, daje czystego kopa do tego bardzo wiarygodny. Warty uwagi chociażby dlatego, że jest w nim coś nowego, a to się ceni prawda.
Dla mnie nieznana obsada oprócz Caruso ale to tylko z widzenia, reszta spisała się równie dobrze. Polecam.

ocenił(a) film na 7
Legendary

Wiem wiem, tortury nie były ukazane w filmie, ale można to stwierdzić na podstawie całego obrazu (ujęłam to najkrócej ja mogłam hehe;)).

Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones