PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91013}

Dziewiąta sesja

Session 9
6,2 8 797
ocen
6,2 10 1 8797
Dziewiąta sesja
powrót do forum filmu Dziewiąta sesja

Strata czasu

użytkownik usunięty

Nie zgadzam się z przedmówcami. Film jest nudny, nawet bardzo. Nie jest to z pewnością horror. Zdecydowanie nie polecam. Nie wiem również skąd tak wysokie noty. Jak dla mnie, film nie zasługuje nawet na 3 (w skali do 10).

W pelni sie zgadzam, film slaby no ale koncówka to juz samo dno.

Prot_2

Zawsze wśród masy pozytywnych komentarzy musi się znaleźć jakiś odszczep. Przez was teraz nie wiem czy go oglądać czy nie.

Kolbe

Btw. Napisz może coś więcej, dlaczego jest na 3 ? To że jest nudny to może powiedzieć każdy na jakikolwiek inny film.

Kolbe

Jest nudny, wolę Bergmana, albo jest nudny, wolę Woo:)

Ja też nie uważam, aby ten film był taki super, ale na pewno ma swój klimat i udało się rezyserowi jako tako wybrnąć z mało oryginalnego pomysłu na film. Zakończenie jest całkiem dobre. Nie wiem jak miałbym - gdybym stał za scenariuszem - skończyć tą historyjkę, aby nie wyszło wtórnie. Z drugiej strony teraz takie zakończenia też często bywają. Najsłabszym zas elementem filmu jest drewniane aktorstwo... Naprawde miejscami to raziło.

film jest fajny, inny niż wszystkie horrory, gdzie zabijają potwory itp.

użytkownik usunięty

masz świętą racje. TO najgłupszy film jaki miałam okazje widzieć. prymitywny niesamowicie, bez napięcia,. Schemat myslenia autora jest bezczelnie oczywisty! Widać gołym okiem. śmieszny filmik bez ładu, bez składu. ŻENUJĄCY

Jakie to typowe... Większość negatywnych komentarzy zawsze piszą anonimy... to też daje do myślenia :P

No więc anonimie może napisz coś więcej: dlaczego jest prymitywny, śmieszny i żenujący? Bo takie opinie niepoparte żadnymi argumentami są żałosne :)

blacki

Dlatego też anonimowych komentarzy nie biorę pod uwagę. Nie wiem z kim mam do czyniena, nie wiem jak mam się do tego kogoś odnosić ani wogóle nic nie wiem. Ale nadal nie rozumiem co się nie podobało ? Co przewidziałeś od razu ? Podaj np. konkretną scenę przynajmniej osobą które już oglądały, bo ja np. nie mogę się z tobą zgodzić bo nei mam pojęcia o co ci chodzi.
A klimat ? JEST ! Ten szpital jest po prostu piękny. Więcej takich miejscówek.

Kolbe

Zgadzam się, klimat jest właśnie niesamowity :) I taki zupełnie inny, bo nie codzień się zdarza, by robiono dobre horrory w szpitalach :) A przewidujący ten film wcale nie był, nie do końca było wiadomo, kto lub co morduje... No i kłaniają się także motywy pscyhologiczne, ten film trzeba umieć zrozumieć. :)

Widać autorowi tego tematu i paru anonimom się to nie udało... :]
A może po prostu liczyli na na ciągłą rzekę krwi? :)

blacki

Ale w zasadzie jedna rzecz mnie bolała. Od początku było wiadomo kto jest "złym" charakterem, przynajmniej od momentu jak zaczynałprzesłuchiwać sesje. A wielka szkoda... jednak to nie zaważa nad całym filmem.

użytkownik usunięty
blacki

nie mam możliwości nie byc anonimem bo sie nie znam na tych tu na klawiaturze obecnych guzikach, wpadłam jednak na pewien łebsk
i pomysł. Zaraz przedstawie. DO zobaczenia. Tara raara (podpisano)

użytkownik usunięty

"pewien łebski pomysł" miało być. Tara raara

użytkownik usunięty

HEj tu Tara raara. Napisałam kiedys jeszcze jedną wypowiastke na temat sesji któtrejśtam. Napisłabym teraz coś jeszcze (bo te gadki o anonimach itd...)(prawie sie obraziłam ;) tłumacząc sie ztych paskudnych epitetów (śmieszny etc), ale mi sie nie kce (to żaden brak szacunku dla rozmówcy, naturalnie). Odsyłam do mej, przyznhaje anonimowej odpowiedzi na komentarz o tytule: no no no no. A poza tym straciłam już jakikolwiek stosunek emocjonalny do tegóż filmu i wypadłoby równie niezręcznie jak wspomniany film. Pozdrawiam
Tara raara

użytkownik usunięty

Tara raara: sie mi trocha przypomniałao. eeee pomysł był bardzo spoko. pomysł. wprowadzenie w zycie ke-pskie. podałam adres miejsca gdzie argumentuje. Raz jeszcze (a moze pierwszy raz ?) przepraszam za te nieprofesjonalne rozbieżności w rozmieszczeniu

ocenił(a) film na 10

jeden z najlepszych horrorow jakie widzialem - napewno lepszy od takich glupich amerykanskich horrorow z dwudziestoparoletnimi aktorami.

użytkownik usunięty

Miałam okazje oglądać ten film w telewizji i nie moge się zgodzić z tym że film jest słaby. Moim zdaniem jest naprawde dobry i jest utrzymany w super klimacie aż do końca:) POLECAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones