PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91013}

Dziewiąta sesja

Session 9
6,2 8 809
ocen
6,2 10 1 8809
Dziewiąta sesja
powrót do forum filmu Dziewiąta sesja

bzdura

ocenił(a) film na 2

tak czytam wasze wpisy i sie zastanawiam, o czym wy mowicie - że to niby super horror. to natomiast jest thriller do tego cieniutki.
jakie sa roznice między horrorem a thrillerem?
horror - tu straszą wampiry wilkołki, czy inne elementy wychodzące ze świata paranormalnego np duchy itp.
thriller - wynikiem grozy są tylko i wyłącznie działania ludzi, mamy tu do czynienia np z chorobami psychicznymi, psychopatycznymi modrecami itp. nawet jesli czasami w trakcie ogldania, ze to siły nieczyste dokonują mordów.
pozdro

profix

Na Twoim miejscu, bardziej skupiłbym się na problemie spójnego, sensownego i niezawierającego tylu błędów przekazu, potem dopiero bawiłbym się w Tomasza Raczka.

ocenił(a) film na 2
przedwieczny

moze to twoje własne ograniczenia, nie pozwalają ci dostrzec spójności, pomyśl zanim napiszesz cos bezsensownego

ocenił(a) film na 2
przedwieczny

przepraszam, podczas pisania pierwszego komentarza skasował mi sie fragment tekstu.
thriller - wynikiem grozy są tylko i wyłącznie działania ludzi, mamy tu do czynienia np. z chorobami psychicznymi, psychopatycznymi mordercami itp. nawet jesli czasami w trakcie oglądania, WYDAJE SIĘ, że to siły nieczyste dokonują mordów.

więcej błędów (poza drobnymi literówkami) nie widze, jesli jednak czegoś jeszcze nie rozumiesz to chętnie Ci wytłumaczę. choć pewnie nie przekonam Cię, że Sesja zasługuje na 2/10.

użytkownik usunięty
profix

To jest film klasy B, pamiętajcie o tym. Według mnie to kawał porządnego kina. Na pewno nie zasługuje na 2 i na pewno nie na 10. Mocnym elementem filmu jest fabuła, która poprowadzona nieco lepiej mogłaby , w rezultacie dać rewelacyjny film.

profix

Zgadzam się, że to tylko thriller, w dodatku jeden z najgorszych. Rzeczywiście nie zasługuje na 2, tylko na 1. Zupełnie nie odbieram takich porąbanych, nudnych klimatów.

profix

Najwięcej do powiedzenia mają ci , którzy najmniej wiedzą. Do tego ukrywają swoje zamiłowania, a o cudzych chcą rozprawiać. Żenujące podejście. Tak panie Franio. Czego się wstydzisz w swoich upodobaniach? Zapewne śmieszności... bo czegóż innego?

A film naprawdę dobry. Polecam tym którzy lubią czuć atmosferę w głowie a nie podaną jak fastfood typu Saw.

ocenił(a) film na 6
dukexxx

Dla mnie film nudny, pomimo że w końcówce filmu zaczyna się coś dziać to i tak po obejrzeniu duży niedosyt, słabizna.

brawurka208

Nudny? To nie jest film akcji. Nie wkręciłaś się po prostu i tytle. To wcale nie znaczy że film jest słaby.

ocenił(a) film na 2
dukexxx

film jest nudny, podobnie jak filmy akcji, które też są nudne. nuda nie bierze sie z tego że jest akcja, lub ze jej nie ma. lecz z tego że wiele filmów jest tak oklepanych i szablonowych, ze po 20 minutach wiemy już wszystko, łacznie z tym jak sie skończy.

profix

To współczuję tobie, naprawdę! Jak straszne musi być oglądanie filmów których zakończenie znamy oglądając je pierwszy raz! :P

Ja nie twierdzę że ten film był szablonowy i nudny. Pokazuje chorobę psychiczną i wszystko dzieje się wokół tego tematu. Nie można oceniać go pod kątem filmów akcji. A nudny? Wybacz, ale nudny prawdopodobnie dla kogoś, kto przeszedł spacerkiem po tej produkcji, nie zwracając uwagi na szczegóły.

Mi bardzo przypadł do gustu, bo jak to ktoś określił "czesze beret". Jest cała masa filmów niedocenionych, bo niewłaściwie obejrzanych. Nie mam zamiaru jednak agitować że ten jest super, tylko zachęcić do tego, aby zagłębić się w tym filmie. Wynik takiej analizy może pozytywnie zaskoczyć.

użytkownik usunięty
profix

Piszesz, że w thrillerze groza jest wynikiem działania ludzi i może mieć związek z zaburzeniami psychicznymi. To prawda i w tym filmie mamy z tym właśnie do czynienia.

ocenił(a) film na 7
profix

Ej no sorry a kim był Simon?? przecież to ewidentnie nie była tylko jakaś osobowość schizofreniczki, nie mógł to być jakiś duch albo demon? na końcu słychać nagranie lekarz pyta "A gdzie Ty żyjesz Simon?" na co Simon odpowiada "Żyję w słabych i zranionych" Chyba mowa tu o Szatanie co? Może się mylę ale ja myślałem, że to po prostu schizofreniczka opętana jeszcze w dodatku przez demona. Jakoś dla mnie nie jest to takie oczywiste, że to jest thriller.

użytkownik usunięty
jerzunio

Nie musiał być to koniecznie szatan ani schizofrenia. Przede wszystkim Mary miała osobowość mnogą. Mogła też przeżywać urojenia owładnięcia, które często przypominają opętanie. Chociaż działanie sił nadprzyrodzonych też nie jest tu wykluczone.

ocenił(a) film na 7
profix

Widać kolega nie oglądał filmu uważnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones