PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91013}

Dziewiąta sesja

Session 9
6,2 8 770
ocen
6,2 10 1 8770
Dziewiąta sesja
powrót do forum filmu Dziewiąta sesja

zaraz po nim darkness i ring. NAJLEPSZY POWIADAM WAM NAJLEPSZY JAKI MOJE OCZY WIDZIALY!! Ludzie co was bardziej przeraza ?? kolejny mikeMyers wprost od WESA C. czy złowrogo skrzypiacy wózek i cos czego nie mozna objac umylsem ludzkim??? zreszta sceptykow nie przekonam ,predzej wezne sie za wezel gordyjski i go rozwiaze niz cos do ich mozgownic dotrze

ocenił(a) film na 9
mario_mike23

Racją jest że film naprawdę bardzo dobry, choć krytycy oceniają to trochę inaczej... trzymał w napięciu , a niektóre momenty tak mocno działały mi na psyche jak nigdy indziej , w żadnym filmie, w każdym razie nie podoba mi się że krytykujesz Wesa Cravena.... Stworzenie postaci Freddy'ego jest swoistym rodzajem "arycedzieła" to jeszcze zależy od gustu i podejścia, może i nie przetrażają mnie horrory z "maniakalnymi psychopatami zabójcami" jednakże pana Cravena bardzo sobię cenię tak samo postać którą wykreował i sam film "Koszmar z ulicy wiązów".

ocenił(a) film na 10
mario_mike23

Tak, to niesamowite jak taki prosty w sumie film moze wstrzasnac czlowiekiem. Po obejrzeniu zastanwialem sie, skad u mnie ten niepokój i nie potraflem sobie odpowiedziec. Czy tak czuje sie wlasnie chory psychicznie czlowiek? Rozmawialem z osoba, która przeszla schizofrenie i twierdzi, ze tak. Niepokój, który nie ma konkretnego zródla ani uzasadnienia. Moze to dobrze, ze nie ma wiecej takich filmów ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones