PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91013}

Dziewiąta sesja

Session 9
6,2 8 797
ocen
6,2 10 1 8797
Dziewiąta sesja
powrót do forum filmu Dziewiąta sesja

kino klasy "B" ?!

ocenił(a) film na 2

Sięgnąłem po ten film po bardzo dobrych ocenach użytkowników insomni i niestety zawiodłem się. Przypomina momentami film klasy b. Owszem klimat czasami jest naprawdę niezły ale aktorstwo, fabuła, realizacja niestety bardzo słaba... Pojedyncze dźwięki pianina - wtf?;| Film o niczym niestety. oprócz 2 czy 3 scenek takich w miarę "normalnych" niestety wypada słabo... Dla mnie 2/10

ocenił(a) film na 9
Smokey

No kino klasy "b" to na pewno nie jest... To nie Ring... Film jest naprawdę ambitny... Są gusta i guściki...

ocenił(a) film na 9
Smokey

Jeżeli uważasz fabułę za słabą, to pewnie jej nie zrozumiałeś. Aktorstwo i realizacja - przyznam, nie stoją na jakimś wysokim poziomie, ale z tego co słyszałem nie jest to typowo komercyjna produkcja z ogromnymi nakładami finansowymi. Muzyka bardzo fajna, nastrojowa, przypadła mi do gustu, na pewno nie jest słaba. Może bez rewelacji, fajerwerków - chociaż prostota to właśnie jej zaleta?

Smokey

masz racje, kamera była słaba, choć ładnie ją prowadzono. Często trafiało mnie wrażenie że to przecież nei film, a ten facet robi z siebie idiote- niestety. Niski budżet widać, ale reszta jest świetna. O wiele lepsze niż horrorki typu piła, wzgórza mają oczy, droga bez powrotu i inne gówna.

Smokey

Film jest dobrym thrillerem. Może fabuła nie poraża. Ale za to klimat
bardzo sugestywny. Nie mam pojęcia, jak można napisać, że muzyka jest
słaba. Tak! Właśnie temat filmu grany na pianinie moim zdaniem rewelacyjny.
Muzyka i zdjęcia na najwyższym poziomie. Współczucia dla tych, którzy nie
potrafią wyłapać żadnego sensu z tego filmu (takowych odsyłam do bardziej
"normalnych" filmów). 8/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones