PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011891}
3,5 5 969
ocen
3,5 10 1 5969
3,3 7
ocen krytyków
Dzisiaj śpisz ze mną
powrót do forum filmu Dzisiaj śpisz ze mną

karać

ocenił(a) film na 1

1. proponuję wprowadzić do kk. paragraf za takie filmy. 2. nieustająco zadziwia mnie jakim przedziwnym cudem pani sepleniąca i drewniana do ostatniej drzazgi została aktorką, i to nie bezrobotną.

ocenił(a) film na 1
juliafarsz

Dno,Dno, Dno !!! Kto zatrudnia tę paskudną blondynę? Tego filmu i tak by nic nie uratowało, ale może by tak nie mdliło....

pinkfalconproject

"Ciało, ono nie definiuje" - następnym razem oglądaj oczami a nie ******.

ocenił(a) film na 1
magdaxd

Ciało i pieniądze definiują wszystko. Myślałem, że ktoś, kto interesuje się kinem to wie. Ale spoko, żyj sobie dalej w swoim pluszowym, ale jakże złudnym świecie.

juliafarsz

Jakie filmy?

juliafarsz

Swego czasu to było "cool", że pani Roma mówi i gra w taki sposób, jakby miała wszystko w poważaniu. Przypominam film "Ki". Zachwycał się nim Kuba Wojewódzki w swoim show. Media wypromowały taki styl aktorstwa, powtarzany później przez młodsze pokolenie i widoczny w filmach Vegi.

juliafarsz

też mam wyobrażenia o karaniu za kiepską sztukę. Nie cenzura, tylko np. mandat za zbrodnię przeciwko estetyce

ocenił(a) film na 4
juliafarsz

Tez mnie to zadziwia, że ta aktorka na miarę szkolnego przedstawienia w tylu filmach grywa :-/

juliafarsz

bo jest ładna, to wystarczy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones