PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=381094}
4,0 5
ocen
4,0 10 1 5

Eglima sto kavouri
powrót do forum filmu Eglima sto kavouri

daje 4, bo oglądałem zaraz po "intermedio", któremu dałem 3, a to się przynajmniej ciekawiej oglądało.
Praktycznie nic wspólnego z giallo to ten film nie ma, choć ludzie czasem tak o nim piszą.
Maż chce zabić żonę, wykorzystując znajomość z psychopatycznym mordercą-gwałcicielem. oczywiście sprawy się komplikują.
marne aktorstwo, zgwałcone przez koszmarny dubbing. brak stylu, brak gore, brak tajemniczości, zagadki. po prostu jest sobie takie brudne, tandetne i obskurne filmidło i da się je oglądać. całkiem przyjemna muzyka, jak ktoś lubi filmy z lat 70ych z tamtych rejonów Europy, no i fajny kawałek greckiego śpiewaka imieniem Dakis pt. "now", znana też z trailera do innego filmu tego reżysera - "tango of perversion" ... niestety, za cholerę nie mogę nigdzie zdobyć.

kangur_msc_CM

A wiesz gdzie można ściągnąć ten film?

ocenił(a) film na 3
suzi323727

CG, SM... ale to zamknięte strony. na emule tez pewnie znajdziesz. Szukaj pod tytułami Death Kiss, Rape Killer ... albo zgugluj ripa: DEATH.KISS.(1974).VhsRip.CHILLIN.avi

ocenił(a) film na 3
kangur_msc_CM

CG - Cinema geddon, SM - surreal moviez. ale bez spacji. Nie uwierzysz, ale filmweb cenzuruje wprowadzanie nazw tych stron!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones