PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32988}

Egzorcysta: Początek

Exorcist: The Beginning
5,7 21 792
oceny
5,7 10 1 21792
Egzorcysta: Początek
powrót do forum filmu Egzorcysta: Początek

9/10

ocenił(a) film na 10

Hmm po tych wszystkich bluzgach film mnie nieźle zaskoczył i przestraszył (uwaga: na horrory nie warto chodzić do kina - co tam może być za klimat jeżeli siedzą obok Ciebie dziesiątki ludzi? Na kinie domowym, sam, w środku nocy, każdy horror wkracza na wyższy poziom...pójdą osły to kina i mówią, że śmieją się na strasznych scenach! Ja też bym to robił - ale na kinie, wtedy by wyszło, że Wam wcale nie do śmiechu i to na każdym horrorze...). Film bardzo dobry, świetne niektóre sceny, fantastyczny klimat no i ten kapitalny kościół. Dobrze, że beznadziejnie bluzgacie, człowiek wtedy nastawia się na kichę, a tu miła niespodzianka. W kinie ten film tracił 75% ciemniaki...

ocenił(a) film na 9
ReMi_3

masz racje. film wedlug mnie bardzo dobry (aczkolwiek sie nie balem mimo ze ogladalem dzis w domu ale ja tak mam, ale do smiechu mi tez nie bylo). zaraz po tym obejrzalem Constantine i myslalem ze na nim usne. Egzorcysta duzo duzo lepszy. Tez mi sie podobalo osadzenie akcji w Egipcie. Polecam nie jako horror ale jako ciekawy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones