PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32988}

Egzorcysta: Początek

Exorcist: The Beginning
5,7 21 807
ocen
5,7 10 1 21807
Egzorcysta: Początek
powrót do forum filmu Egzorcysta: Początek

pf.3

ocenił(a) film na 3

chwileczkę, chwileczkę... jaki horror? toż to komedyja wyszła...
ani to straszne, ani wciągające. scena w której p. Scorupco w lateksie okrakiem siedziała na o. Merrinie i wydzierała się w niebogłosy "ujeżdżając" go rozbawiła mnie. ;P
nie zmienia to faktu, że film mierny jest. 3

Ayenwatha

Komedyja i to genialna :D
MOzna płakałyśmy ze śmiechu widząc "lewitującą" Skorupko pod koniec filmu a jej wspinaczka raczkiem po ścianie to po prostu rewelka. Miał być horror wyszło komediocoś. 5.

Sekee

jaką lewitującą. Koleżanka wie co to jest lewitacja?

Ayenwatha

Mnie powaliły dwie sceny. Na początku z tym dzieckiem ("Moja siostra jest bardzo, bardzo chora") i potem w tym szpitalu rozmowa z ordynatorem czy kimś tam ważnym ("Twoja wiara cię ocali").
Może ja jestem jakaś nienormalna, ale żaden horror nie wywołuje u mnie gęsiej skórki czy innych objawów strachu. Skoro to i tak się nie może wydarzyć, to czego się bać?

ncaro

wierz mi zdarzaja się się przypadki opętań. Czytałeś Amortha Wyznania egzorcysty. tak poza tym w horrorze występuja zjawiska paranormalne i tym się różni horror od thrillera. Chociaż są takie filmy które błędnie zostały określone jako horror.

michalzawiski

Wiem, że się zdarzają. Mimo wszystko, znacznie szybciej mogłabym się przestraszyć inteligentnego psychopatycznego mordercy niż złego ducha.
No i tak na marginesie - jestem dziewczyną.

ncaro

dodam jeszcze, że mnie też horrory czy dreszczowce nie przerażają

michalzawiski

no to może obejrzyjcie sobie jakieś filmy o psychopatach? Powiem szczerze,że mnie też nie straszą filmy o złych duchach. Polecam :Teksańską masakrę piłą mechaniczną (2003),lub z 2006 roku czy choćby Piątek 13-tego (2009), Krwawe walentynki,Dead Silence (2007) , albo Ruiny :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones