PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5362}

Egzorcysta II: Heretyk

Exorcist II: The Heretic
5,0 5 760
ocen
5,0 10 1 5760
2,6 10
ocen krytyków
Egzorcysta II: Heretyk
powrót do forum filmu Egzorcysta II: Heretyk

matka

ocenił(a) film na 7

Gdzie jest matka Reagan? Trochę dziwne, ze po takich przebojach w przeszłości kompletnie nie zajmuje się córką, tylko przebywa gdzieś daleko (nie jestem pewna gdzie- kręci jakieś filmy?) Trochę to niewiarygodne.

ocenił(a) film na 4
Tota

Dla mnie również jest to niedorzeczne! Aczkolwiek poczytałem trochę i okazało się że w pierwotnej wersji scenariusza Chris McNeil miała pojawić się w filmie. Ellen Burstyn jednak stanowczo odrzuciła rolę. Producenci zwrócili się wówczas do świeżo upieczonej laureatki Oscara z prośbą o zastępstwo. Fletcher do samego końca była przekonana że będzie grała w filmie Matkę Regan. Dr Tuskin miał natomiast być mężczyzną. Zanim jednak rozpoczęły się prace na planie scenariusz ulegał ciągłym zmianom. Ostatecznie Dr Tuskin stała się kobietą a Fletcher została wręcz zmuszona do zagrania bohaterki. Gdyby wycofała się z projektu musiałaby zapłacić potężne odszkodowanie. Przepisano również rolę Chris McNeil i zdecydowano ze zamiast Niej w filmie pojawi się znana z pierwszej części Sharon Spencer.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones