PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476475}
6,6 11 276
ocen
6,6 10 1 11276
Egzorcyzmy Anneliese Michel
powrót do forum filmu Egzorcyzmy Anneliese Michel

zszokowała mnie wypoowiedz że dzięki niej wielu ludzi zostanie uchronionych od piekła, co to ma być?, z boga robicie jakieś durnia albo psychopate ?, egocentryczka która ubzdurała sobie że jest po coś wybrana, demony nie są w stanie opętać kogoś kto kieruje się dobrem, to my poprzez swój egoizm otwieramy im furtke,

ocenił(a) film na 8
popolupo77

Powtórzę. Być może istnieje opętanie ekspiacyjne.

Winnetou28

jakuba 1:13, bóg nie jest sadystą by wystawiać kogoś na niezasłużone cierpienia, bóg który posługuje się demonami by wybawiać ludzi, wybacz ale nie ma w tym ładu ni składu, jest sprzeczne z boską świętością i miłością,

ocenił(a) film na 8
popolupo77

Bóg dopuszcza do różnych działań demonów wobec człowieka. Vide św.Ojciec Pio który był szykanowany fizycznie . Nie wiem czemu tak jest. Literatura dotycząca opętań i egzorcyzmów potwierdza tego typu fakty. Jezus ofiarował swe życie za człowieka z Miłości. Może godząc się na cierpienia Annelise która je przyjęła, dał jej współuczestnictwo w swojej ofierze? Więcej o Annelise u Felicitas Godman.

Winnetou28

nie pamiętam jaki to werset ale jezus złożył z siebie jedyną konieczną ofiarę i żadna inna nie jest potrzebna, po za tym on był doskonały bez grzechu, nikt inny takiego statusu nie ma prawa sobie przypisywać(1jana 1:8), a cierpienie spotyka nas z powodu zatwardziałości naszych serc, jeśli nie chcemy otworzyć się na boga to dajemy przystęp demonom,nawet w filmie w pewnym momencie była wypowiedz annelise ze ma serce z kamienia,

ocenił(a) film na 8
popolupo77

Zbawienie Człowieka jest ponadczasowe.Dokonuje się stale. Możemy naszą wiarą i modlitwami wstawiać się za grzesznikami . Oni mogą to odczuć i zmienić swe życie unikając piekła. Jezus zbawił nas ad hoc, ale my możemy to dobro odrzucić. Mam nadzieję że Annelise tego nie zrobiła.Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones