PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=733021}

Eichmann Show

The Eichmann Show
6,4 3 169
ocen
6,4 10 1 3169
Eichmann Show
powrót do forum filmu Eichmann Show

Teraz konsekwentnie powinien powstać film, o tym jak żydzi dokonują czystki Palestyńczyków na terenie Palestyny... Pewnie byłby również dobry SHOW...

kate38

Ten film ma się nijak do tego co się dzieje w Izrealu, nie wiem po co w ogóle to napisałeś. Takie kwestie to zdecydowanie nie na filmweb powinny być omawiane. Wiadomo, że źle robią, ale film ma się nijak do tego co Izrealczycy robią z Palestyńczykami w ostatnich latach.


azkero

byles/as tam? widziales/as? ja mieszkałam tam prawie osiem lat. i dokładnie wiem, co napisalam i co chcialam powiedziec. morduja, kradna lub niszcza wszystko, co moze pomoc Palestynczykom przetrwac, wysyłaja do obozow, zabijaja dzieci i kobiety, strzelaja do kapiacych ssie dzieci jak do kaczek. tv boi sie przekazywac prawde!!!! wiec ludzie wiedza NIC! pisząc to miałam na mysli, ze nacja zydow z takim doswiadczeniem powinna stac w obronie zycia, wolnosci, prawa... that all!

azkero

wszyscy powinni wspolczuc zydom, bo TYLE doswiadczyli. ale ani slowa o tym co sami robia z innymi!

kate38

Ja nie mówię że się to nie dzieję, akurat czytałem na ten temat artykuł ostatnio, i piszą o tym nie żeby nie pisali, wystarczy poszukać jeśli się chce. Ja nie chce być niegrzeczny ale ten film ma się nijak do tego co się dzieje właśnie w tym momencie w Izraelu bo film opowiada o zupełnie czymś innym z tego co widać.

Ja żydom nie współczuję, współczuć to mogę polsce za to co nam zrobili podczas tej wojny, a co robili z innymi nacjami to też przykre, ale jakoś mam szeroko i głęboko kto to był. Wiadomo, że źle zrobiono.

Film oglądnąłem z ciekawości aby zobaczyć jak ten proces będzie wyglądał w filmie i czy ma wiele wspólnego do tego co przeczytałem

Nadal nie rozumiem jak wydarzenie które było ponad 60 lat temu ma się do tego co się dzieje teraz. W Turcji i innych krajach mamy podobne wydarzenia, ale to nie powód aby pisać o tym pod filmem tylko dlatego, że film był o żydach.


żeby nie było ja nie mam nic do obu nacji ale pisanie na ten temat to zdecydowanie nie na to forum gdyż dyskusja powinna odbywać się o filmie a nie o tym co się dzieje w tym momencie na terenie Palestyny czy tez Izraelu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones