PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=838708}

El Camino: Film "Breaking Bad"

El Camino: A Breaking Bad Movie
6,5 53 849
ocen
6,5 10 1 53849
6,5 20
ocen krytyków
El Camino: Film "Breaking Bad"
powrót do forum filmu El Camino: Film "Breaking Bad"

Jak w temacie, według mnie, to on napędzał całą fabułę. Jego pomysły, knucia to było to, co przyciągało do serialu. El camino, nie jest złym filmem, dobrze "zamknął" opowieść, ale bez WW to juz nie to. Dodatkowo pojawiały się słabostki w scenariuszu. Głowna która mi utkwiła to sytuacja, w które Jesse pokazuje pieniądze ukryte w lodówce. Dlaczego koleś z gnatem go po prostu nie ogłuszył i nie zabrał wszystkich pieniędzy? Kto tak o dzieli się 1/3 miliona? Sytuacja z pojedynkiem rewolwerowców tez bardzo naciągana. Jak dla mnie Jesse był zawsze postacią drugoplanową ( która nigdy nie przypadła mi do gustu swoją drogą) i w tym filmie to się potwierdziło. Oprócz WW postacią która podnosiłą poziom serialu BB był Mike Ehrmantraut. Ta dwójka to było to "coś" co dawało mi największą przyjemność z serialu. Oczywiście Jesse był niezbędnym dodatkiem, bo gdyby nie on nie było by całej gmatwaniny w serialu, natomiast jego postać nie jest wystarczająco dobra, by powiedzieć ze film jest bardzo udany. Kończąc, jako podsumowanie losów jednego z bohaterów, film jest w miare ok ( choć wolałbym aby poświęcono pół odcinka BB na historię Jessego), natomiast jako samodzielna produkcja nie jest niczym wybitnym.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones