PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=183812}
4,5 18
ocen
4,5 10 1 18

El Tesoro de la diosa blanca
powrót do forum filmu El Tesoro de la diosa blanca

Scenariusz jest miejscami tak debilny, że można się zaśmiewać w głos. Podobnie jest z takimi smaczkami, jak np. stojący sobie jakby nigdy nic wikliniany fotel w wiosce buszmenów (do tego jest jeszcze stolik, ale udajmy, że wierzymy w to, że "wielki biały wódz" miał go w samolocie). Fabuła jest trochę podobna do "White Cannibal Queen", ale tu niestety nie ma kanibali, ani scen gore (najmocniejszą sceną jest widok uciętej głowy), ale jest trochę więcej golizny (jeśli mam być szczery to nie ma się czym zachwycać). Nudne, beznadziejne dziadostwo. Po co ja takie rzeczy oglądam?

Malignus

Jak w połowie film wydaje sie być juz beznadziejny zawsze oglądzasz do końca ????

ocenił(a) film na 2
Kolymskiy

Tak. Choć nie zawsze w jednym podejściu.

Malignus

Nie ma kanibali, sensu, dobrego scenariusza, wiarygodnego aktorstwa... Można by wymieniać w nieskończoność. Jest za to ładniutka, 16-letnia Katja Bienert, odkrywająca radości seksu (tak samo jak w LINDZIE). Osobiście obejrzałem film tylko ze względu na nią.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones