PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=37383}

Epicentrum

Scorcher
4,9 793
oceny
4,9 10 1 793
Epicentrum
powrót do forum filmu Epicentrum

,gdyby nie muzyka w tym filmie olal bym go bo to gniot jakich malo, jednakze muzyka jest tu na bardzo
wyoskim poziomie. chialbym sobie ja sciagnac, ale szukam na necie i nic nie umiem znalesc !jak by ktos mogl
pomoc bylby wdzieczny

ocenił(a) film na 4
emu_

Muzyki do takich filmow tanich na DVD po prostu nie wydaja na CD, wiec nigdzie sie jej nie dostanie.
Gniot jakich malo? Niezupelnie. Widzialem wiele gorszych tego typu i tak samo slabych tego typu. Pelno tego na DVD. To sie chyba kreci dla gazet jako dodatki.

_Michal

no niestety przeszukalem juz wszystko co sie dalo i nie znalazlem, ale dzieki.

emu_

Poniewczasie ale tutaj jest dostępna do ściągnięcia, sam artysta ją udostępnia http://billbrownmusic.com/musicFTV1.php

Matt_888

dzięki bardzo

emu_

W fajnych odstępach piszemy :D

Matt_888

Ale z tego co widzę, to już nie ma tej muzyki na tej stronie, no ale co się dziwić, to było 5 lat temu xD

Matt_888

niestety nie można mieć wszystkiego. Tak się domyśliłem, że skoro są jego tytuły to pewnie usunięto. Mimo wszystko dzięki :)
Musiało mi umknąć powiadomienie o wpisie, a teraz się pojawiło z wpisem poniżej.

ocenił(a) film na 5
emu_

Rzeczywiście, muzyka jest naprawdę dobra. Podobnie jak Michal nie zgodzę się z tym, że to gniot. Nie jest to wielka produkcja, ale znośna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones