PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106112}

Epoka lodowcowa 2: Odwilż

Ice Age 2: The Meltdown
7,2 204 453
oceny
7,2 10 1 204453
6,3 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 2: Odwilż

[SPOILER]

ocenił(a) film na 5

Nie najgorszy film, ale ta końcówka jest kompletnie beznadziejna. Woda sie wlewa do tej michy, wiewiór robi dziurę i wszystko wypływa nie wiadomo gdzie, po czym wychodzą stamtąd mamuty. Co to w ogóle ma być?! Ja tam za tę frajerską końcówkę daję 5/10

ocenił(a) film na 8
moooras

A ja taki frajerom jak Ty bym łeb najchętniej urwała. Nie wiesz debilu, że nie zdradza się treści filmu w komentarzach???????!!!!!!! Juz nie wspomnę o zakończeniach...Kretyn jakich mało...

ocenił(a) film na 5
uwieziona

I kto tu jest kretynem? Sprawdź se wpierw co to jest "spoiler", zanim coś palniesz

ocenił(a) film na 8
moooras

I co myślisz że każdy to wie?? W opiniach odnośnie filmu nie opowiada się ważnych treści filmu i tyle a jeśli już musisz to robić to napisz to normalnie jak człowiek za trudne?

ocenił(a) film na 5
uwieziona

No to teraz już wiesz co to spoiler. Ludzie na całym Filmwebie spoilerują non stop i rzadko kto robi takie problemy jak ty, kiedy w tytule jest napisane, że to spoiler. Zresztą widać było, że zdradzam tu zakończenie, więc kto nie chce znać, po prostu tu nie zajrzy. Proste

ocenił(a) film na 8
moooras

Widać było dopiero po przeczytaniu kiedy już jest "po ptakach" a masz takie złudne odczucie, że nikomu to nie przeszkadza, bo nie wszystkim się chce zwracać uwagę, co nie jest równoważne. I to bardzo ciekawe co mówisz, bo jakoś nie zauważyłam, żeby ktoś inny wykazał się takim delikatnie mówiąc nietaktem i brakiem rozsądku, a jestem użytkownikiem filmweb-u od kilku lat.

ocenił(a) film na 5
uwieziona

"Po ptakach"? Zanim sie wejdzie w ten temat widać tylko tyle: "[SPOILER] Nie najgorszy film, ale ta końcówka jest kompletnie beznadziejna. Woda sie wlewa do tej michy, wiewi..."

No rzeczywiście potwornie dużo to zdradza...

ocenił(a) film na 8
moooras

Dobra wiesz co widzę ze NIC nie rozumiesz a mnie nie bawią takie syzyfowe prace.

ocenił(a) film na 9
uwieziona

wezcie odpierdolcie sie od niego! Żeby nie wiedziec co to jest spojler
trzeba byc kurwa idiotą!

ocenił(a) film na 5
jestemtwoimojcem

Po pierwsze: Nie "weźcie", tylko "weź". To tylko jedna osoba ma tu problem.
Po drugie: Przestałem na to zwracać uwagę

ocenił(a) film na 8
moooras

Po pierwsze: wcale się nie dziwię, bo jesteś pieprzniętym egocentrykiem a co do tego poprzedniego żałosnego komentarza to nie uczyli Cię kultury, żeby się nie wpieprzać tam, gdzie Cie nie pytają o zdanie? Poza tym Twój poziom pozostawia wiele do życzenia.

ocenił(a) film na 9
uwieziona

te kłótnie do czegos was prowadzą? Lepiej idźcie do kina na Listy do Julji to sie odstresujecie ;) Polecam ;)

ocenił(a) film na 8
jestemtwoimojcem

Kiedyś nie wiedziałam, jak każdy. Ale idiota tego nie zrozumie.

ocenił(a) film na 6
uwieziona

Kultury to raczej tobie brak, rzucasz się jak pies na łańcuchu.
Jeżeli nie wiesz co to spojler to twój problem, jakoś 99% użytkowników to wie.

ocenił(a) film na 8
Tortuga033

Rzucałam. I jak już napisałam, każdy kiedyś nie wiedział. A te infantylne zaczepki w postaci tych tanich epitetów i dane statystyczne oparte na chęci udowodnienia swoich racji po trupach zachowaj sobie dla siebie i popracuj nad hipokryzją Panie Kulturalny.

ocenił(a) film na 6
uwieziona

Epitety? Wiesz co to słowo w ogóle znaczy? Chyba nie, bo w moim poście ani razu nie został użyty żaden epitet. Hipokryzja? Dziewczyno nie ośmieszaj się..

"A te infantylne zaczepki w postaci tych tanich epitetów [...] oparte na chęci udowodnienia swoich racji po trupach zachowaj sobie dla siebie i popracuj nad hipokryzją "

Świetnie sama opisałaś swoje zachowanie ;]

ocenił(a) film na 8
Tortuga033

Nie zapychaj mi skrzynki tymi śmiesznymi zaczepkami.

ocenił(a) film na 6
uwieziona

To nie odpisuj w takim razie. Wiedziałam że nic konstruktywnego nie odpowiesz, ale to tak nawiasem pisząc. Bez odbioru.

ocenił(a) film na 8
Tortuga033

Jak ja odpisuje, to nie dostaje maili;) Wiedziałam że jesteś typem napinacza o zbyt małym rozumku, żeby cokolwiek skumać;) Papa
Ps. Miejmy nadzieję, że chociaż te kluczowe sformułowanie jakiego użyłeś rozumiesz.

ocenił(a) film na 8
moooras

Jezuniu,uspokoicie się?Tu się pisze opinie o filmach a nie strzępi pyski

ocenił(a) film na 8
Cho-Hi-Gang

Nie mierz innych swoją miarą.

ocenił(a) film na 4
uwieziona

Jak można mieć konto na portalu filmowym i nie wiedzieć co to jest spoiler ; o

ocenił(a) film na 4
moooras

Jej, pamiętam jakie wrażenie zrobiło to na mnie jak byłam na tym w kinie, jeszcze będąc w podstawówce, śmiałam się dosłownie z każdego tekstu. A teraz? Beznadzieja. W całym filmie za zabawną uznałam może jedną, dwie rzeczy, cała reszta - żenująca. "Familijny" z założenia, ale żarty o becikowym i innych pierdołach, które zdaje się, miały śmieszyć starszą część widzów, były zwyczajnie głupie. Dla dzieci - owszem. Zapewne super film, ale ja, widząc go po latach, na prawdę się zawiodłam

moooras

scrat i maniek mają 9 przyjaciół

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones