PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106112}

Epoka lodowcowa 2: Odwilż

Ice Age 2: The Meltdown
7,2 204 636
ocen
7,2 10 1 204636
6,3 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 2: Odwilż

Ten film jeszcze nie wyszedł a wy go oceniacie debile

Adek666

popieram - totalna bzdura oceniać film przed oglądnięciem,
ktoś z "modów" się kapnoł i zablokował opcje głosowania:
wyswietla się "Nie możesz głosować na film przed jego premierą"
i dobrze hehe bo większosć komentarzy zawierałaby swowo "debile"

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
Adek666

A ja mam prośbę. Spróbuj ocenić? Jak słucham takich komentarzy to po prostu trace wiarę, nikt nie sprawdzi, a potem głupio komentuje, zapewne dla samego komentowania. To, że jest ile? trzynaście głosów nic nie znaczy. Mogły równie dobrze się pojawić, zanim daty zostały wprowadzone i na to sposobu nie ma. Ale nie pisz, że ludzie są "debilami", skoro już od prawie roku tego filmu NIE MOŻNA oceniać, więc moja druga gorąca porśba. POmyśl, zanim coś głupiego napiszesz.

ocenił(a) film na 6
Adek666

a moze ktos juz oglądał ten film... film już można sciągnąc z różnych serwerow... takze spokojnie ... ludzie

Avion

Guzik prawda,co to zmienia kto i kiedy ocenil film ktorego jeszcze nie ma ( a ze nie ma to latwo chyba sprawdzic, i mi nie wciskajcie kitu ze "a moze juz jednak jest" ) Ludzie tacy sa po prostu kretynami i tyle,co tu duzo gadac. spojrzcie na film silent hill,tez tam wpadlem we frustracje,76 glosow,srednia ocen 9,52 a film za 2 miesiace,POJEBY!!!

ocenił(a) film na 6
Avion

To może wskaż jeden taki serwer ? (Przestan z siebie pajaca robić)

użytkownik usunięty
behind_silence

Pajaca to Państwo robice z sobie Prosze Państwa. Na emule jest juz dawno ten film ( plik 685,13 MB) jak WIEKSZOSC innych filmow przed ich premierami (abstahujac juz od premier w Polsce ktore sa czasami 10 lat pozniej po swiatowych- pierwszy lepszy film z brzegu - Jazda data premiery: 2006-02-17 (Polska) , 1994-09-13 (Świat) !!)

Adek666

oczywiście że film jest już od dawna ale nie ma polskiego dubbingu

Adek666

to że nie ma go jeszcze w polskich kinach nieznaczy ze wogole go nie ma...w różnych programach mozna go sciagnac juz od dawna...takze powstrzymaj sie od pisanai czegos o czym nie masz pojecia...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones