PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106112}

Epoka lodowcowa 2: Odwilż

Ice Age 2: The Meltdown
7,2 204 461
ocen
7,2 10 1 204461
6,3 12
ocen krytyków
Epoka lodowcowa 2: Odwilż
powrót do forum filmu Epoka lodowcowa 2: Odwilż

a mi się epoka nie podobała, uważam, że nie ma tam zbytnio śmieszncyh teksów itp. jest kilka fjanych rzeczy z których sie uśmiałem np. oposy które używaja mimiki i mowy ciała do wyrazania swoich emocji niczym hiphopowcy itp... a miałem iść na plan doskonały:) hehe, niemniej jednak prez większośc czasu (przynajmniej na poczatku) nic sie zupełnie nie dzieje, troche to patetyczne i ubogie bo reklamówki niczego nie zdradzały i można bylo sie czegosc spodziewac ale moim zdaniem to totalna klapa...bylem niestety na sali gdzie większosc była wiadomo w jakim wieku i chyba to takze miało chyba wpływ(niestety) na odbió filmu, tak samo jak zwiastyny filmów takich jak dżungla, której prorokuje totalna klęskę - żenada po prostu ile mżna zlepiać mozaiki i gagi z różnych filmów i podawac je widzowi..dziwie się dzieciakom tylko ze sie tym tak zachwycaja a oni są a raczej byli zazwyczaj wyrocznią takich filmów i zwiastowali czy film bedzie (jest) dobry czy tez nie...druga eopoka przypomina mi mojego brata niedźwiedzia w którym zlepiono króla lwa i czegoś tam jeszcze...naprawde zawiodłem sie na tym filmie...nie ma nic nowego i nic oryginalnego...nawet nic prostego jak w madagaskarze gdzie można bylo smiac się i śmiać:) tutaj tego nie ma...nawet stwory jakies takie z filmu SF lub z freddy K. contra jason X...nie moge przeboleć tego ze az tak mi sie nie podobał (nie licząc wyjątków ) no ale coż...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones