PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5502}
6,8 1 782
oceny
6,8 10 1 1782
6,7 3
oceny krytyków
F.I.S.T.
powrót do forum filmu F.I.S.T.

Myślę, że warto o tym wspomiec :) nie widziałem jeszcze jak gra antoś, ale mam nadzieję, że powtórzą kiedyś ten film w telewizji.

havana_affair

właśnie :D i tylk odla Anthonego chcę obejrze ten film :D
z tego co czytałam to on mówi chyba tylko jedno zdanie w całym filmie ale co tam *_*

ocenił(a) film na 7
havana_affair

Gdzie on był xD? Ja nie zauważyłem.

LeoMessi86

Podobno grał w nim jako mały chłopak i podawał mleko Stallone.

użytkownik usunięty
Michael_4

Anthony Kiedis grał syna głównego bohatera Johnny'ego Kovaka (czyli Stallone'a). Grał w koncówce filmu malutką role.

Michael_4

Anthony miał w tym filmie 14 lat:) "Okazuje się, że ignorowanie paparazzi nie jest regułą. Niektórzy stosują metody całkiem odmienne. Sylvester Stallone na przykład postanowił się z ‘dziennikarzami’ zaprzyjaźnić. Chętnie przechadza się w ich gronie, odpowiada na pytania, żartuje.. Wygląda to tak, jakby naprawdę polubił ich towarzystwo. Nie twierdzę, że to zły sposób. Zauważam jedynie, że najwyraźniej zaszła w nim pewna przemiana, jeśli chodzi o nawiązywanie kontaktu z obcymi ludźmi. W 1977 roku jakoś nie miał ochoty porozmawiać z 14letnim wówczas Anthonym na planie filmu F.I.S.T. Kazał mu po prostu spływać." - ŹRÓDŁO: http://rhcpmania.pl/artykuly/anthony-kiedis-i-paparazzi/. Mam nadzieję kiedyś zobaczyć ten film, bo póki co go nie widziałam. Ewentualnie zobaczę sobie ten krótki epizodzik w końcówce z Anthonym:))) Pozdrawiam:)

madziulkaaa

W wersji dostępnej na c d a nie ma sceny przy rodzinnym stole, w której występuje Anthony. Oczywiście sama scena jest do znalezienia na YT. Pozdrawiam!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones