PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698728}
4,7 31 855
ocen
4,7 10 1 31855
4,6 14
ocen krytyków
Facet (nie)potrzebny od zaraz
powrót do forum filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

Chciałam sie dowiedziec czy w filmie są przekleństwa i czy jak są to czy jest ich dużo chciałam się ogólne dowiedziec czy ten film jest odpowiedni dla osoby 13 letnie bo na Multikono piszą,że jest on od 15 lat a na cinemacyty ,że od 12 ?
Prosze o pomoc

użytkownik usunięty
ViolinkA_filmweb

Wiek odbiorcy jest źle określony. To nie jest film dla dzieci, choć zwiastun może sugerować, że to komedia romantyczna na wzór amerykańskich. To film dla naprawdę dorosłych i dojrzałych ludzi, a ja dziś w kinie widziałam 8-9-letnie dziewczynki z matkami, którym bardzo się dziwię, że podjęły taką decyzję. Są wulgaryzmy, owszem, ale raczej użyte w odpowiednich sytuacjach.

Domyślam się,że są sceny erotyczne ? .....

użytkownik usunięty
ViolinkA_filmweb

Nie tylko sceny erotyczne decydują o tym, że film jest dla dorosłych. Sama tematyka też może zdecydować o takim założeniu. Scena erotyczna (tzn. łóżkowa) jest bodajże jedna, pocałunki występują w większej ilości. Jednak powtarzam, nie tylko to sprawia, że uważam "Faceta..." za film dla dorosłych i dojrzałych ludzi.

ocenił(a) film na 5
ViolinkA_filmweb

w filmie jest użyta (totalnie bezsensownie) duży fragment tej piosenki:
www.youtube.com/watch?v=QbeH1lS743Q

użytkownik usunięty
lasic

Dzięki za link. Faktycznie, ta piosenka stanowiła niezły zgrzyt w tym filmie.

ocenił(a) film na 7

odniosłam zupełnie inne wrażenie. jeśli ktoś nigdy nie dostał od życia po życi i nie był w podobnym nastroju to może tego nie zrozumieć. Dla mnie ta scena była bardzo prawdziwa.

użytkownik usunięty
tintotonto

Każdy lub prawie każdy dostał od życia po tyłku. Ja nie lubię wulgaryzmów - w życiu i w filmie. Nie używam, drażnią moje uszy, jeśli ktoś ich nadużywa, więc mnie do konwencji tego filmu ta piosenka nie pasuje.



PS. A tak w ogóle to "rzyć" jako gwarowe, śląskie określenie pośladków, pisze się przez r i z.

ocenił(a) film na 2
ViolinkA_filmweb

Nie, w filmie nie ma przekleństw, a jeśli są to bardzo mało / W tym filmie nic nie ma .... możesz spokojnie iść .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones