PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698728}
4,7 31 842
oceny
4,7 10 1 31842
4,6 14
ocen krytyków
Facet (nie)potrzebny od zaraz
powrót do forum filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

Genialny film !

ocenił(a) film na 8

Nie chciałam iść na ten film do kina ba nawet w ogóle go nie chciałam oglądać ale wyszło jak
wyszło.Widziałam i jestem bardzo mile zaskoczona! To nie jest film dla każdego i rozumiem
krytykę innych. Jeśli ktoś się spodziewał głupiutkiej polskiej komedii to trafił na zły seans. Do
rozpuchu śmiać się nie można ale humor jest zachowany.Mimowolnie przy niektórych scenach
uśmieszek ciśnie się na usta. Film jest o kobiecej przyjaźni, zawiłych związkach i szukaniu sensu
życia. I co najważniejsze nie kończy się przewidywalnie. Fantastyczne zdjęcia, scenariusz, gra
aktorska a przede wszystkim MUZYKA! Muzyka i to POLSKA a to bardzo ważne. W końcu zaczęto
doceniać naszych artystów. Dzięki temu filmowi moja biblioteka muzyczna wzbogaci się o kilka
albumów. Na prawdę polecam przesłuchania innych piosenek wykonawców utworów z filmu. Są
świeże, inne od tego co grają w radio, innowacyjne , chilloutowe :) Wielkie zaskoczenie i wielki
plus :)

ocenił(a) film na 1
KcArOlajnaR

Rozumiem, że można mieć własne zdanie i gust, etc. Ale nie wierzyłam, że komuś ten film mógł sie spodobać, podziwiam. Najgorszy film, jaki kiedykolwiek widziałam.

ocenił(a) film na 6
Temidka

Widać, że nie oglądałaś „Kac Wawa” :D
Tylko nie będę ukrywać, że chętnie usłyszałabym argumenty dlaczego właśnie to ten film nie powinien się nikomu podobać?
Moim skromnym zdaniem oprócz tego, iż na pewno gatunkowo nie jest to komedia a raczej film o zagubionym pokoleniu dzieci lat 80-tych to nie mam mu nic do zarzucenia.

ocenił(a) film na 1
Temidka

tekst napisany na potrzeby filmwebu, ta sama agencyjka wystawia klakierów pod polskim kolejnym gniotem. he he he

ocenił(a) film na 5
KcArOlajnaR

ta muzyka jest mocno ograna, tylko trzeba słuchać czegoś innego niż eska...

ocenił(a) film na 7
KcArOlajnaR

Miałam podobnie, tzn. nie zamierzałam iść na ten film. Zasugerowałam się opiniami z filmweb i bardzo niską oceną. Moim zdaniem jest ona jednak krzywdząca dla tego filmu. Może wynika stąd, że wielu ludzi poszło na komedię romantyczną, jak sugeruje opis. Nie jest to jednak komedia romantyczna, choć w filmie znajdziemy sporo humoru. Nie umiem tutaj nijak dopasować przymiotnika"romantyczna". Jeśli już miałabym koniecznie zakwalifikować gdzieś ten film, to nazwałabym go komediodramatem.
Dla mnie jest to film o szukaniu szczęścia. Zośka jest dziewczyną jakich wiele: szuka księcia na białym koniu, szuka miłości. Kiedy kolejny facet okazuje się tym "niewłaściwym" i wciąż jej potrzeba bycia kochaną nie zostaje zrealizowana, robi rewizję własnego życia i zaczyna szukać przyczyny zaistniałego stanu rzeczy. Finał sugeruje, że szczęście odnalazła w nieco innym miejscu, niż się spodziewała.
Nie jest to szczególnie głęboki film, ale nie jest też banalny. Taki w sam raz na sobotni wypad do kina z przyjaciółką (Faceta nigdy nie katowałabym tym filmem, bo myślę, że dla większości płci męskiej, ten film jest wybitnie niezrozumiały.) Miła dla ucha muzyka. Gra aktorska głównej bohaterki pozostawia sporo do życzenia. Całkiem miło patrzy się jednak na grę p. Kulig i p. Globisza. Poziom zdecydowanie zaniża p. Mozil.

KcArOlajnaR

Ja z kolei, na ten film czekałam i ... wiadomo pochłęłam:) Mądry film, a co za tym idzie, nasz POLSKI:) Więcej takich filmów. Zdjęcia, no genialne były. Muzyka raj dla uszu:):):)!!! W tle mój ukochany Tel Aviv:):):)!!! - Czego chcieć więcej :):):)!!!

ocenił(a) film na 1
KcArOlajnaR

Wszystko ładnie pięknie, tylko to w żadnym wypadku nie jest komedia. Wrzucenie tego filmu do 'komedii' krzywdzi każdą porządną produkcję z tego gatunku - krajową czy zagraniczną, bez różnicy. Mnie osobiście film się nie podobał, nudny i (tak, tak....) przewidywalny. Ale co najbardziej wkurza to fakt, że idziesz do kina z nastawieniem na... KOMEDIE, a tu nawet tragikomedii nie uświadczymy, przepraszam ale "Mimowolnie przy niektórych scenach uśmieszek ciśnie się na usta." to zdecydowanie za mało na ten gatunek filmowy, komedia albo bawi - wtedy to jest udana produkcja - albo nie bawi, wtedy mamy "Facet (nie)potrzebny od zaraz" ;-)

ocenił(a) film na 6
KcArOlajnaR

Kartofel klakier. Konto z jedną oceną.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones