PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698728}
4,7 31 855
ocen
4,7 10 1 31855
4,6 14
ocen krytyków
Facet (nie)potrzebny od zaraz
powrót do forum filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

Kolejny badziew... Chwilami uszedł, muzycznie ciekawie.
całość oceniam na 4. Za muzykę. Zakończenie "żadne", ludzie wychodzili z kina, połowa spała.

ocenił(a) film na 1
princesssita

Jak zazwyczaj na filmach z bluzgami młode łepki się śmieją tak tutaj nawet jak ta piosenka leciała była cisza i zażenowanie...

ocenił(a) film na 3
princesssita

Byłam na tym dzisiaj, kiedy wychodziłam z kina usłyszałam za sobą głos nastolatków- pełen ironii głos, pozwolę sobie zacytować: "takie Polskie ambitne kino". - Możliwe, że coś w tym jest, może ten film był dla mnie zbyt głęboki, albo to ja jestem zbyt płytka.
Popieram opinię przedmówcy. Kicha, kicha i jeszcze raz kicha.

szatanirro

Gorszego filmu odkąd chodzę do kina nie widziałam. Jak na komedię film nie jest śmieszny, nie ma żadnej akcji ,nic się nie dzieje. wieje nudą. Pomimo znanych aktorów którzy mieli epizod w tym filmie totalna kapa. Szkoda marnować czasu na taki film, lepiej spędzić walentynki w inny sposób.

ocenił(a) film na 3
Monika_771977

Polecam "Ciacho" Jest gorszy:)

ocenił(a) film na 8
princesssita

Zakończenie "żadne"? Moim zdaniem właśnie odpowiednie :)Klęska "idealnej" przyjaciółki ze ślubem i spełnienie prawdziwych marzeń bohaterki . Dla mnie spoko :)

ocenił(a) film na 10
anetita_filmweb

dla mnie zakończenie tez esktra!

ocenił(a) film na 4
princesssita

Zgadzam się. Rozumiem, że ludzie mają różne gusta, ale mn osobiście ten film się nie spodobał. Daje plusa za muzykę

ocenił(a) film na 4
miCha_9

Jasne, co kto lubi z tym zakończeniem. Ale niestety śmiało mogę powiedzieć, że killka razy prawię zasnęłam, nie mówiąc o tym ile razy spoglądałam na zegarek ;-)

ocenił(a) film na 3
princesssita

Haha! napisałam to samo w innym komentarzu. Punkty , jeśli w ogóle jakieś to TYLKO ZA MUZYKĘ. trója to i tak bardzo poprawnie ;-D. Filmidło od bani.

princesssita

Zgadzam się z wieloma wyżej wymienionymi opiniami. Fabuła filmu kompletnie nie przypadła mi do gustu. Nudno i w zasadzie jak dla mnie - o niczym. Jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową... cudowna :) Jedyny plus tego filmu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones