PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698728}
4,7 31 855
ocen
4,7 10 1 31855
4,6 14
ocen krytyków
Facet (nie)potrzebny od zaraz
powrót do forum filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

Nic dodać nic ująć. Mdłe, bez konkretnego sensu i celu. Bzdura goni bzdurę, a w centrum tego
wszystkiego przygłupawa 'bochaterka' z 'rosterkami serdzowymji'

MagdalenaPatterson

widziałaś czy oceniasz po zwiastunie? poza tym, ale od ciebie bije frustracją i zgorzknieniem... aż mi ciebie zwyczajnie po ludzku żal

tolerancja91

Nie, przewiduję, jak przy wszystkich polskich komediach "przezabawnych" lub "superzabawnych" . Bądźmy szczerzy - może ode mnie bić wszystkim, co sobie wymyślisz, ale Polacy NIE POTRAFIĄ zrobić dobrej komedii.

MagdalenaPatterson

Jeżeli nie ogladałeś/łaś to po co się wypowiadasz ?!!! Nie rozumiem takich ludzi jak ty ...

pyszotka123

Przykro mi to stwierdzić, ale Polacy przyzwyczaili nas już do raczej głupawych NOWYCH komedii, już nie trzymają one poziomu komedii sprzed lat, a szkoda. Przewiduję temu filmowi ocenę co najwyżej 3-4, co po raz kolejny dowodzi, że przynajmniej w kwestii komedii romantycznych Polacy zgadzają się co do oceny.

ocenił(a) film na 6
MagdalenaPatterson

Polacy robią świetne komedie. One i dramaty, to jedyne czym można się poszczycić. Poza tym świetna obsada gwarantuje dobrą grę aktorską i dużą dawkę śmiechu.
PS. BoHaterka! Słownik to świetna sprawa :P

hopeless7

"Bochaterka" znasz pojęcie CUDZYSŁÓW?

ocenił(a) film na 6
MagdalenaPatterson

Owszem. Tyle, że nie zwalnia on z zasad ortografii.

hopeless7

Nie rozumiesz mnie nadal. Doskonale znam zasady ortografii i fakt, że popełniłam błąd, ale jest to CELOWE.
Napisałam też słowo BOHATERKA przez Ce-Ha w cudzysłowie CELOWO.

MagdalenaPatterson

A co do Ciebie Magdalena... to nie oceniaj filmu póki go nie oglądniesz bo nie jesteś jasnowidzem i nie wiesz czy ten film jest dobry czy nie a nie sadzę byś była świetnym krytykiem który już na podstawie zwiastunu wie czy film będzie udany czy nie .. To taka rada dla Ciebie na przyszłość !

pyszotka123

*obejrzysz, nie "oglądniesz.
Napisałam Ci wcześniej co i jak, "oglądnij" komentarze.

MagdalenaPatterson

Wielka polonistka się znalazła ;) Ja może i popełniłam błąd ale bynajmniej nie wypowiadam się na temat filmu którego jeszcze nie widziałam ;)

pyszotka123

Wolę zwracać uwagę na to, jak piszę, niż przejmować się opinią jednej osoby i robić jej dramat z tego powodu. Pozdrawiam!

MagdalenaPatterson

Najpierw nauczyć się oceniać filmy po zobaczeniu ich, a nie po samym zwiastunie ;)

pyszotka123

Naucz się czytać komentarze i je rozumieć, bo napisałam Ci wcześniej co i jak, ale nadal nie załapałaś.

pyszotka123

bynajmnej nie znaczy przynajmniej, pyszotko

ocenił(a) film na 6
MagdalenaPatterson

Zwracam honor. Tak mnie zakuł w oczy ten błąd, że nie zauważyłam kolejnych wyrazów i premedytacji błędów.

hopeless7

Dokładnie zgadzam się z Tobą , że Polacy robią dobre komedie i dramaty .

pyszotka123

Dobre komedie? Chyba te sprzed 30-20 lat :)

ocenił(a) film na 1
MagdalenaPatterson

W pełni zgadzam się z wypowiedzią. Film mdły, gra aktorska średnia (poza p. Globisz).
Koło komedii to chyba nie leżało.
I nie wypowiadam się po zwiastunach, a po pokazie przedpremierowym, który odbył się dziś w Kinotece.

Lexia86

Dziękuję, i jak widać, mój komentarz się spełnił, i jak zwykle - Polacy nie potrafią robić dobych komedii...:)

ocenił(a) film na 1
MagdalenaPatterson

Ja tez dzisiaj oglądałam premierę w Złotych Tarasach w Warszawie film nudny i mdły nie leżał nawet obok komedii .szkoda czasu ludzie wychodzili w trakcie filmu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones