PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698728}
4,7 31 855
ocen
4,7 10 1 31855
4,6 14
ocen krytyków
Facet (nie)potrzebny od zaraz
powrót do forum filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

Nie chciałem iść na ten film do kina.. Ocena 4,9.. pewnie syf..A tu taka niespodzianka.. Az dziw, że to polski produkt.. W końcu coś całkiem innego.. Dobra muzyka, żarty na
poziomie.. Doszedłem do wniosku, że ocena spowodowana jest niespełnieniem oczekiwań większości obywateli tego kraju, którzy to myśleli, że wybrali się na kolejną
durną komedyjkę romantyczną i dostali pstryczka w nos. Uwaga!! Film wymaga myślenia i zrozumienia scen. Mało co jest tu podane wprost na tacy.. Osobiście dałem
mocną 7. Pierwszy raz tk bardzo zawiodłem się oceną filmweb.pl Ludzie to naprawdę fajny film :)

pauers

Jesteś mężczyzną? Aż ciężko uwierzyć :) Wydawało mi się, że męska część publiczności nie przyjmie tego filmu pozytywnie (wykluczając nawet tych, którzy nic nie zrozumieli).

Nie jest to film dla zakochanych par, stąd te negatywne komentarze. Zwiastun poniekąd wprowadza w błąd i przysyła do kin ludzi oczekujących miłosnych perypetii na ekranie. Tutaj nie ma perypetii. Jest za to styl życia określonej grupy osób, która coraz bardziej uwydatnia się w większych miastach.
Moim zdaniem ten film nie jest dla każdego, nie każdy jest w stanie go zrozumieć i nawet wybaczam tę ocenę na Filmwebie.
Podobało mi się ujęcie tego tematu, aczkolwiek pod względem technicznym produkcja pozostawia sporo do życzenia. Nie jest to zrobione najlepiej i gra aktorska specjalnie nie zachwycała.
Wybaczam jednak to wszystko i cieszę się, że Polska wydała w końcu tak niestandardowy obraz, wpisany w kanwę tych "o miłości".

Pozdrawiam :)

Martitta_4

Absolutnie się zgadzam :) film pokazuje styl życia ludzi, którzy poszukują sensu w życiu, którzy stawiają na swój samorozwój, nie chcą żyć w schematach, chcą być wolni i niezależni a przy tym często nazywa się ich singlami. Taka trochę "porzucona generacja". Chciałabym żeby ten obraz był lepiej pokazany, z ciekawszą fabułą, ale doceniam innowacyjność i poruszenie, wbrew pozorom, bardzo istotnej kwestii.

pauers

Jak to dobrze słyszeć, że ktoś popiera moje zdanie a propos oceny :D

ocenił(a) film na 9
pauers

Cieszę się, że jeszcze ktoś docenił ten film! :)

ocenił(a) film na 5
pauers

po częsci sie zgadzam, ale wielkim minusem tego filmu jest jego beznadziejne zakonczenie, film na poczatku tez mnie pozytywnie zaskoczyl, ale niestety zabraklo chocby 10 min z jakims porzadnym zakonczeniem, bo to co zrobiono z koncowka tego filmu jest na prawde przykre bo film by sie dobrze bronil, i tego nie mozna nazwac otwartym zakonczeniem czy czyms tego typu, to wyglada tak jakby nie mieli pomyslu na dalsza czesc filmu. Przyjemne do zobaczenia, ale na kino strata kasy

pauers

Podzielam Twoje zdanie!!! Oprócz rewelacyjnej muzyki, warto zwrócić uwagę też na genialne zdjęcia - pięknie pokazana Warszawa, jak i mój ukochany Tel-Awiw:)!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones