PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698728}
4,7 31 855
ocen
4,7 10 1 31855
4,6 14
ocen krytyków
Facet (nie)potrzebny od zaraz
powrót do forum filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

jeżeli myślicie, że poziom polskich komedii romantycznych osiągnął dno, to ten film udowadnia, że jesteście w błędzie. Okazuje się, że możliwości polskich reżyserów w temacie doprowadzenia do rozpaczy widza są nieograniczone !! Gość który pisał scenariusz i ten który go przeniósł na ekran powinni wcześniej skończyć terapię antydepresyjną. Zresztą w krótkim momencie autorefleksji reżyser sam przyznał, że kręcił bo musiał .. Film zresztą trudno nazwać komedią. Jest melancholijny i dźwięki chrapania dochodzące z sali podczas seansu jednoznacznie wskazują, że powinien być przepisywany pacjentom mającym problem z zaśnięciem .. Jedyne na co warto zwrócić uwagę to piękna Kasia Maciąg i muza. Mi przypadł do gustu kawałek .. "Jest mi chuj..wo i mam przej...ane Odzwierciedla nastrój widzów po seansie ..

ocenił(a) film na 1
ekomputer

Ożesz pięknie to napisałeś, w końcu coś rozśmieszającego po tym traumatycznym seansie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones