PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698728}
4,7 31 842
oceny
4,7 10 1 31842
4,6 14
ocen krytyków
Facet (nie)potrzebny od zaraz
powrót do forum filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

przemogłem się by obejrzeć i nie żałuję...porządny obyczajowo refleksyjny obraz dzisiejszych
czasów zawieszony w muzyce powodującej natychmiastowe poszukiwanie soundtracku...piękne
zdjęcia. I na koniec ten jakże rzadki brak finalnego LUKRU, przesłodzenia postaci i zdarzeń
odbijających się potem przed kolejne tygodnie. Polecam...chyba że ktoś szuka komedii
romantycznej i garstki kabaretowych gagów o jakości ciepłego piwa...to nie tu. :)

ocenił(a) film na 6
lukapolak

Mam takie same odczucia, było oczywiście zbyt warszawsko i designowo ale do tego dojdą za 5 lat.

ocenił(a) film na 7
lukapolak

Chciałam dokładnie to samo napisać! :D
Aczkolwiek dodam tylko, że główna bohaterka czasami nieco mnie irytowała - taka "Sama nie wiem, czego chce"...

ocenił(a) film na 7
BouxMoux

acz czyż nie takie są kobiety;)...taka delikatna niekonsekwencja to taki ujmujący przejaw kobiecości. Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
lukapolak

Haha, no trochę i są, to prawda... Pozdrawiam również. :)

ocenił(a) film na 5
BouxMoux

Główna bohaterka irytuje jak również próba odnośnie sprecyzowania kategorii samego filmu :) Ale muzyka jest ponad tymi wszystkimi opiniami. :)

ocenił(a) film na 7
Victus_76

Fakt, mam już wszystkie piosenki na telefonie i codziennie słucham. :D

ocenił(a) film na 6
lukapolak

Też 7 :) gł. za muzykę, klimat (choć może trochę zbyt hipsterski) i ogólne przesłanie - nic na siłę, trzeba się rozliczyć z przeszłością i wsłuchać w siebie, własne emocje, a nie konwenanse + wystawienie do wiatru irytującej panny młodej :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones