PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=698728}
4,7 31 842
oceny
4,7 10 1 31842
4,6 14
ocen krytyków
Facet (nie)potrzebny od zaraz
powrót do forum filmu Facet (nie)potrzebny od zaraz

masakra.tekst ze zwaistuna -"najlepsza komedia od lat - lubiekino.pl ... " lubiekino pl to fan pejdz
dystrybutora filmu, przechodza sami siebie

ideapawel_2

Po jednym zdaniu oceniać film i to jeszcze wyrywkowo raczej mi się nie zdarzyło, zawsze szukam więcej informacji i przede wszystkim idę na film a potem oceniam, a tutaj jest - fajna ciekawa historia, w dobrej obsadzie, główna bohaterka - co mi się podoba osobiście nie jest dość "ograną" buzią w tej naszej kinematografii... bardzo sympatyczna osóbka. I bardzo podobają mi się piosenki, w wykonani m.in. Asi Kulig

elwis100

Elwisie i wszystko to wiesz...bo widziales ten film, juz nawet wiesz ze historia jest ciekawa. To ciekawe.... moze nawet jestes autorem tekstu "najlepsza komedia od lat"

ideapawel_2

Informacje na temat filmu mnie zaciekawiły i wydaje się "historia Zosi" być interesującą na tyle aby ja obejrzeć, dlatego mnie zaciekawiło, nie ma co się złościć - a o komedii nie pisałam ani słówkiem, więc??? A piosenki z filmu są naprawdę fajne ( i ogólnodostępne), zachęcam do posłuchania ;-) Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones