PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=266331}

Fanaa

7,6 7 374
oceny
7,6 10 1 7374
6,0 3
oceny krytyków
Fanaa
powrót do forum filmu Fanaa

Wspaniały

ocenił(a) film na 10

Najbardziej chyba ryczałam pod koniec jak ona wybrała to"dobro kraju" i go zabiła chociaż kochała....piękny film naprawde polecam...jestem dziką fanką bollywood xD i naprawde jeśli ktoś może mi polecić jakieś fajne bolly-filmy to prosiłabym:):P:***

andziaz25

Tak... film jest wspaniały. Kajol znakomicie zagrała swoją rolę.
To ja Ci polecam: "Czasem słońce czasem deszcz", "Gdyby jutra nie było", "Veer-Zaara", "Nigdy nie mów żegnaj", "Don", "Dhoom" (obie części)...
Jak jeszcze mam Ci jakieś doradzić to pisz tutaj albo na mój adres: madleen27@wp.pl........ pozdro :)

ocenił(a) film na 6
Madleen

a ja myślałam, że druga połowa filmu będzie zupełnie inaczej przebiegać :( trochę przekombinowali :/ ale Kajol jak zawsze świetna. i tyle.

ocenił(a) film na 9
andziaz25

Film "Fanaa" z całą pewnością jest "porażający" dla fanów Bolly :) Jest to jeden z moich ulubionych.
A jeżeli chodzi o polecane - odejdę od standardu - bardzo podobały mi się "W sieci miłości" z Priyanką i Akshay'e oraz "Kochaj mnie kochaj" z Amritą Rao. Polecam też "Baazigar".

ocenił(a) film na 8
andziaz25

Bardzo się cieszę, że Ci się podobało, ale następnym razem unikaj pisania zakończenia filmów lol...

ocenił(a) film na 8
iskandrija

nie wiem jakie filmy już oglądałaś, polecić Ci mogę "Nuvvostanante Nenoddantana" co prawda to film tollywood :)

ocenił(a) film na 10
iskandrija

JA polecam osobiście "Gdyby jutra nie było ", "Yaadein: Wspomnienia "...a Fanaa moim zdanie to wspaniały film...

ocenił(a) film na 8
Aneczkaaaaa

Dorzuciłabym jeszcze "Misję Kashmir". Po Faniee, drugi na mojej liście.

ocenił(a) film na 9
trish_4

Brawo, naprawdę brawo dla autorki posta, która od razu w pierwszym zdaniu, które pojawia się zanim jeszcze klikniesz 'wyświetl cały komentarz', ujawniła końcówkę :| Jakbym filmu nie widziała chyba nie wiem co bym Ci zrobiła dziewczyno. Uprzedzaj, że spoilerujesz!

andziaz25

Mi na przykład bardzo podobała się bollywoodzka wersja "duma i uprzedzenie" a Wy co myślicie?

ocenił(a) film na 8
ewelina_p18

Wiesz co dzieki ci kur.. jak nie wiem co za zdradzenie końcówki filmu,trzeba myśleć dziewczynko!! |:

ocenił(a) film na 10
andziaz25

tak końcowa jest smutna
ryczałam a brat się śmiał
to jest smutne ale prawdziwe polecam gorąca

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones