PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32581}

Fanny i Aleksander

Fanny och Alexander
8,0 15 137
ocen
8,0 10 1 15137
8,2 17
ocen krytyków
Fanny i Aleksander
powrót do forum filmu Fanny i Aleksander

Długo szukałam tego filmu ale po obejrzeniu szczerze sie zawiodłam. Myślałam że naprawdę
ten ojczym bedzie się nad nimi znęcał. Dość że długi to do tego nudny.

ocenił(a) film na 10
diavolo0801

I znęcał się, przede wszystkim psychicznie a to boli równie mocno. Czego oczekiwałaś - sadystycznej, krwawej przemocy?

ocenił(a) film na 5
Agatonik

Nie ale czegoś co mnie poruszy, zasmuci. Ten film żadnych emocji u mnie nie wywołał. Taki do obejrzenia i od razu do zapomnienia.

Agatonik

Dobrze powiedziane. Mi stosunek tego ojczyma do dziecka przypominał stosunek Tuska do narodu polskiego w okresie jego premierostwa.

ocenił(a) film na 10
Niobe_FW

Ręce mi opadają. Co wam zrobił ten człowiek? Zostawił po sobie kwitnący kraj i dlatego ci debile obecnie rządzący mogli szaleć z rozdawnictwem. A tak jak zapowiadali, zostawią nas w ruinie.

Agatonik

Pod koniec jego rządów obowiązywała teza ,,pieniędzy nie ma i nie będzie". A tak po za tym ten Pan zwykł twierdzić że polskość to nienormalność.

diavolo0801

Nie ma rewelacji, ale na pewno lepiej obejrzeć ten film niż przydługawe, bełkotliwe expose Tuska z 2007r.

ocenił(a) film na 5
Niobe_FW

Wole obejrzeć Tuska niż Kaczora ten to dopiero ma fantazje

ocenił(a) film na 10
diavolo0801

To indywiduum nie ma niestety tylko fantazji. Każdego dnia nam szkodzi. Zazwyczaj nikomu źle nie życzę, ale jemu jak najgorzej.

Agatonik

W Twojej opinii lepszy jest pewnie poseł Sterczewski??

ocenił(a) film na 10
Niobe_FW

Poseł Sterczewski, o którym niewiele słyszałam, nie ma władzy jak ten szkodnik i nie wygaduje takich głupot.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones