PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=110791}

Fantaghiro 5

Fantaghirò 5
6,5 835
ocen
6,5 10 1 835
Fantaghiro 5
powrót do forum filmu Fantaghiro 5

juz nigdy wiecej tego nie obejrze chocby nie wiem ile razy puszczali to w telewizji. Jak mogli wymyslec takie zakonczenie? juz mogli ją zostawic sama ze jest a nie dac jej jakiegos dziada co byl pod ręką zawiodlam sie. po co robili tyle czesci dla takiego zakonczenia?????

ocenił(a) film na 4
mania19

Najlepiej byłoby skończyć na trzeciej - albo na drugiej, żeby nie mieć dylematu między Romualdem i Tarabasem. Już czwarta część była zdecydowanie słabsza od pozostałych, ale ta była po prostu okropna :/

mania19

Dobrze, że bajka o księżniczce Fantaghiro się tak nie kończy ;D

ocenił(a) film na 4
Stokrotka_Polna

Tzn.? Nie mów, że jest książka?

Sol89

Serial animowany :P Ale książka by się przydała. ;)

Stokrotka_Polna

Może seria się tak skończyła,bo aktor,któy grął Romualda już nie chciał grać po prostu...

ocenił(a) film na 4
nisia23

To zawsze można było ją sparować z uroczym Tarabasem

Sol89

Tak jak Pocahontas w drugiej części filmu.Niby taka wielka miłość do Johna,a poleciała na jakiegoś mieszczucha... :P

ocenił(a) film na 4
nisia23

O, tego też nie mogłam przeboleć. Czasem zastanawiam się co odbija autorom takich rozwiązań kiedy psują piękną historię :/

Sol89

Nooo ja długo się zbierałam do obejrzenia drugiej części,nie byłam przekonana i moje obawy się potwierdziły,czar prysł.Kurcze,człowiek ogląda takie filmy i myśli sobie jakie piękne uczucia,jakie romantyczne rozmowy...a później spotyka się pierwszego faceta po drodze,co niestety bardzo szybko otrzeźwia :D

mania19

Blablabla.

Pasia_junior

Oglądales ten badziewny film z tego tematu?

mania19

Nie. Ostatnio skończyłem Wielką wodę.

Pasia_junior

Ja na netfloxie ogladalam Lockwood&Co. Nawet fsjne. O duchach.

mania19

Obejrzyj ,,Stamtąd''. Spodoba się. Chyba.

Pasia_junior

Ale to na netflixie?

mania19

To znaczy ja pobieram, więc nie wiem gdzie to dokłądnie jest dostepne.

Pasia_junior

Ja nie mam komputera. Tylko oglądac online moge.

mania19

Jest na HBO.

Pasia_junior

Oooo to posiadam.

I kupiles jakies cukierki w koncu albo inne slodycze?

mania19

Nie mogę. Trzeba trzymać się jakichś ram, bo skończę jako bezzębny tucznik. Jutro sobie kupię.

Pasia_junior

No akurat na weekend bedzie. To kup więcej wtedy żeby Ci wystarczylo. ;p

mania19

Jaki weekend? Jutro kupuję dwie paczki rurek i w 30 minut ich nie będzie. Razem 560 gramów.

Pasia_junior

Ty łakomczuszku :P


https://m.jbzd.com.pl/obr/2920760/nie-chcesz-ruchac-transa-jestes-transfobem-gdz ie-wady

mania19

Transy są obrzydliwe. Teraz była jakaś nagonka na J.K. Rowling a wpisy o nich, ale się nie zagłębiałem. Widziałem tylko jak płatki śniegu się oburzały.

Pasia_junior

A czemu na nią?

mania19

Atakuje transów.

Pasia_junior

Niby wolnosc slowa, ale jak przychodzi co do czego to mówią,ze jestes rasista albo homofobem itp.

mania19

Pokasowałem kilka kont w serwisach, żeby mnie nie kusiło dyskutować. Grunt to umieć wytrzymać bez kłapania mordą.

Pasia_junior

A ja czasem spwcjalnie cos skomentuje na tik toku bo wiem,ze wywoła to spine. Bawi mnie to jak mozna ludzi latwo podpuscic czasami.

mania19

Można tylko, że ja też wiem co się stanie, a mim oto komentowałem i się niepotrzebnie denerwowałem. Przyglądanie się dyskusji jest lepsze. Wiesz tak jak na Filmwebie mnie nerwy ponosiły. Teraz bez tych durniów z inne jest lepiej.

Pasia_junior

Ale czasem fajnie cos skomentowac, a potem czytac jak sie miedzy sobą wyzywają. To jest fajna satysfakcja.

mania19

Jak się wyzywają lubię, ale bez mojego udziału.

Pasia_junior

Wystarczy sprowokowac, potem samo idzie i nie trzeba sie juz udzielac.

mania19

Nie potrafię się nie udzielać. Miałaś przykład z inne. Dopiero musieli zlikwidować żebym przestał pisać. Teraz powoli się oduczam i usuwam konta na portalach, żeby nie podnosić sobie ciśnienia przez głupków.

Pasia_junior

Dobrze,ze usuneli ten dział. Za duzo holoty tam bylo.

mania19

Toksycznej hołoty.

Pasia_junior

I nakupowałes tych rurków z Biedronki?

mania19

Oczywiście. To mój rytuał tygodniowy.

Pasia_junior

Na dzis cos zostalo?

mania19

Nie było ich około godziny po zakupie.

Pasia_junior

https://twitter.com/czekuku2/status/1629341875348860928?s=46&t=lLi9bMz--z4omSIYB E_MoQ

mania19

Mam coś śmieszniejszego. Wytrysk podczas którego typ tak jęczy że aż babka zaczyna się śmiać z tego.

mania19

https://gfycat.com/alienatedmagnificentlhasaapso

Pasia_junior

Tez bym się śmiała z takiego typa.

mania19

On jest Anglikiem.

Pasia_junior

A to raczej zadna róznica.

mania19

A o niej coś powiesz?

Pasia_junior

No zakładam,ze jest dobra w tym co robi.

mania19

A uroda?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones