PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1222}

Filadelfia

Philadelphia
7,9 289 660
ocen
7,9 10 1 289660
7,4 33
oceny krytyków
Filadelfia
powrót do forum filmu Filadelfia

Droga przez meke...

ocenił(a) film na 3

Scena z operetka najwytrwalszych wyprowadzilaby z rownowagi...

BenMaciag

Mnie w sumie jedna rzecz wyprowadziła z równowagi - ocena tej szmiry i koszmarna strata dwóch godzin z życia. Starałem się dawać szansę produkcjom nawet tym, światopoglądowo mi obrzydliwym. Niestety dostałem drugi nokdaun (wcześniej po "Klatce dla ptaków" z Williamsem) i zrozumiałem że takie filmy wpisują się w poprawny społecznie nurt, zostają obsypane nagrodami, a większość ludzi chcąc iść w parze z elitami filmowymi obsypuje film "achami" i "ochami" stając się częścią konformistycznego g.

ocenił(a) film na 8
aguero90

Możesz rozwinąć? Co jest według Ciebie poprawnym społecznie nurtem, a co nurtem, który jest popierany przez Ciebie? Serio pytam, zaciekawiłeś mnie.

aguero90

Naprawdę tylko i wyłącznie bawię mnie takie komentarze jak twój ;) - Rozumiem że jakby to dotyczyło białego człowieka, nie nazwałbyś film już propagandą a zdajesz sobie w ogóle sprawę że historia jest oparta na faktach? ;) Ależ skąd bo inaczej byś takie głupot nie palnął :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones