PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1222}

Filadelfia

Philadelphia
7,9 289 818
ocen
7,9 10 1 289818
7,4 33
oceny krytyków
Filadelfia
powrót do forum filmu Filadelfia

Filmy

ocenił(a) film na 8

Czy znacie jakieś filmy o podobnej tematyce jak w "Filadelfii? jeżeli tak, to piszcie tytuły:) z góry dzięki

Aneta_

Jeżeli pisząc "o podobnej tematyce" masz na myśli, że o homoseksualistach to polecam serial Anioły w Ameryce.

alakina

o tak,Anioły moje kochane,gorąco polecam również.Chciałam i ja założyć taki sam temat i chodziło mi tu o filmy o chorych na AIDS:)Więc piszcie moi mili ,bo ,jak na razie przypominam sobie tylko te dwa tytuły;]

ocenił(a) film na 8
_Tanya_

Jeżeli zaś chodzi Ci o wytoczenie procesu byłym pracodawcom, podobny pod tym względem jest wspaniały film "Informator".

ocenił(a) film na 9
Aneta_

O społecznym odrzuceniu homoseksualistów: Brokeback Mountain, Forgive and Forget, Victim, Moje własne Idaho, C.R.A.Z.Y, Fucking Amal.


O AIDS była taka cienizna Kto nigdy nie żył.

ocenił(a) film na 9
Birke_La_Folle

Jeżeli masz na myśli film o homoseksualistach to polecam Tajemnica Brokeback Mountain - dla mnie świetny film,bo tak naprawdę on nie jest skupiony cały czas na "miłości 2 chłopców" ktos kto nie szanuje homoseksualistów niech obejrzy film a 3 dni po obejrzeniu może stać się w pełni tolerancyjny - polecam.

Aneta_

Film o homoseksualistach i o AIDS - Świadkowie "Les Témoins" http://www.filmweb.pl/szukaj?q=%C5%9Bwiadkowie&c=portal

I też polecam "Anioły w Ameryce"

Aneta_

"Gia" z Angeliną Jolie. Opowiada historię lesbijki, która szturmem podbija świat mody, dzięki swej urodzie i haryzmie. Wyniku uzależnienia od narkotyków staje się ofiarą wirusa HIV, a następnie trafia na "czarną listę" osób z którymi nikt nie chce pracować. Oparty na faktach. Swietny.

kinkiet

a Obywatel Milk?
za krótki za krótki


ocenił(a) film na 10
Aneta_

http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones