PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1222}

Filadelfia

Philadelphia
7,9 289 825
ocen
7,9 10 1 289825
7,4 33
oceny krytyków
Filadelfia
powrót do forum filmu Filadelfia

Jak nazywa się ta końcowa piosenka co leciała sa samym końcu wtedy gdy w domu pookazywali film kiedy był mały??

pogonfans1

NEIL YOUNG - PHILADELPHIA ,
PS - mam cały album Neila i cóż tu dużo mówić na 5 utworach po prostu łzy się leją siurkiem,
Pozdrawiam
Kocham ten film i Toma Hanksa , jest po prostu wspaniałym aktorem , najbardziej go chyba kocham za Cast Away , w którym się w kinie popłakałem maxymalnie jak piłka się zgubiła , chyba wszyscy w kinie płakali jak ta piłka mu zginęła.

ocenił(a) film na 10
PiotrekDM1983

taak, cast away, filadelfia, forest, zielona mila,,, Tom jest mistrzem od rozklejania;)

ocenił(a) film na 10
Beatles

PS, jaki masz album Neila? Greatest hits?

ocenił(a) film na 9
PiotrekDM1983

Ten film jest po prostu genialny, tematyka jak na tamte czasy bardzo odważna. Myślałem że wytrzymam, ale na końcu jednak nie wyrobiłem i autentycznie się wzruszyłem. Mam małe pytanie, jak to było ze śmiercią Andy'ego, sam zmarł, czy Miguel mu w tym pomógł, żeby nie musiał cierpieć? Proszę o odpowiedź na tym forum.

PiotrekDM1983

pytanie do PiotrkaDM1983. jaki jest tytul tego albumu neila younga ktory posiadasz? jestem bardzo ciekaw. byc moze sobie zassam jesli twierdzisz ze taki dobry. ;)

ocenił(a) film na 9
pogonfans1

Mógłby ktoś z was z łaski swojej przesłać mi tą piosenkę? tbierka@o2.pl
Z góry dzięki!

ocenił(a) film na 10
pogonfans1

http://theplaylist.net/remember-late-jonathan-demme-great-video-essay-use-close- 20170426/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones