PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1222}

Filadelfia

Philadelphia
7,9 289 825
ocen
7,9 10 1 289825
7,4 33
oceny krytyków
Filadelfia
powrót do forum filmu Filadelfia

Dla mnie jest to skandal że Polsat przerywa film na minutę przed końcem kiedy gościu umiera podczas rewelacyjnego tematu muzycznego i kiedy jest moment gdy łza sie kreci w oku i wtedy własnie Polsat przerywa film i puszcza wesołe reklamy piwa i innego dobra. Nie czekałem na wznowienie filmu, cały nastrój szlak trafił.

blux

TAK JEST!!!!!!!!! Widać ze nie tylko mnie to wnerwiło!!!!!!!! Stwotzyc taaki klimat, prawie sie beczec chciało a oni przerywają i to na sekundy przed koncem!!!!! to jest bezsens! mam nadzieje ze sie to nie powtorzy! :-(

blux

POLSAT panem zła. Tłumaczenie ojca Rydzyka: POL - polska(choć zagraniczna); SAT - jak SATAN!!! Polsat wie jak psuć ludziom nastrój w filmie

ocenił(a) film na 8
blux

Taaak... Też mnie to wkurza! I to jeszcze jak! A na dodatek w czasie tych reklam zdążę się dwa razy wykąpać...

blux

Ogólnie jaki by to nie był film reklamy są dobijające!! Oglądam film a tu mi na 20 min reklamy puszczają

lachimp

heheh pamiętam jak oglądałam na polsacie "12 małp" ^^ Reklamy były mniej-więcej co 25 minut. w tym czasie w przybliżeniu zdołałam-
-zrobić sobie kolacje
-uprasować spodnie do szkoły
-wyprasować piżame
-wziąść prysznic
-umyć zęby
-zrobić sobie drugą kolacje
-znowu umyć zęby.
Pozdrawiam :*

ocenił(a) film na 10
HoneyBunny

bo to jest popier.... stacja...ale im to na reke idzie bo i tak placa niskie kary za puszczanie czestych reklam...maja wiekszy zysk niz kary i dlatego sobie na to pozwalaja...

ocenił(a) film na 10
Siomer

Ja się poryczałem na tym filmie.......
Szczególnie jak na końcu był te zdjęcia pogrzebu a potem przeskok na lata dziecinne, dobrze że w domu nikogo nie było.
Szczytem więzi iczułości była scena jak Banderas wstrzykiwał mu morfinę, jezu to było zajebiste.

blux

jestem równie oburzona jak Ty! po prostu potrafią zepsuć najlepsze fragmenty... zresztą kto wogóle robi reklamę 5 minut przed końcem filmu. i jak to wygląda? leci film potem reklama potem 5 minut konca filmu i potem znowu reklama. reklamy rządzą !! beznadzieja !

blux

W ogóle puszczanie reklam w trakcie filmu uważam za kompletny brak szacunku dla sztuki! Reklamy nalezy puszczać przed - jak w kinie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones