PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1222}

Filadelfia

Philadelphia
7,9 289 787
ocen
7,9 10 1 289787
7,4 33
oceny krytyków
Filadelfia
powrót do forum filmu Filadelfia

kto mi wyjaśni jakim cudem na tv4 mają zamiar jutro wyemitować ten film w godzinach 22.55, a następna pozycja w programie już o godzinie 00:40, skoro film trwa 2 godz i 5 minut :) wygląda na to, że mają zamiar go jakoś pociąć i skrócić :] swoją drogą super pora, żeby nadawać dobre filmy...

ocenił(a) film na 7
marfnt2

No jak jeszcze puszczą reklamy to nie ma szans żeby się zmieścili.

marfnt2

na filmwebie jest błąd
film zaczyna się o 22:05 a nie o 22:55

ocenił(a) film na 8
matimat17

nie tylko na filmwebie, w programie jest tak samo, przychodzę na 22,55 a tu już w sądzie siedzą, po straceniu godziny filmu jego ogladanie mija się z celem, puszczą dobry nie dość że późno to jeszcze złą godzine podadzą, idioci.

MIKIWTF

trzeba było popatrzeć na oficjalna stronę TV4, bo błąd był nawet w telegazecie i EPG

ocenił(a) film na 8
MIKIWTF

no też się wkurzyłem, ale w każdym programie była zła godzina podana. coś na tej zasadzie jak Polsat potrafi wystartować z filmem kilkanaście minut wcześniej niż jest w programie..

marfnt2

Mają przewinąć początek i uciąć napisy.

marfnt2

Zajebiata godzinę podali ....:/

marfnt2

Już ostatnie napisy. Do 0:30 się skończy.

marfnt2

szkoda że wcześniej Twojego posta nie przeczytałem :( też straciłem połowę filmu bo o 22.55 włączyłem :( ehh a tak rzadko puszczają Filadelfię o w miarę przyzwoitej porze

ocenił(a) film na 8
marfnt2

Zaczalem Ogladac od 22:48 wtedy Washington i Hanks byli w bibliotece, mam wrazenie ze wtedy sie dopiero poznali (1wszy raz ogladam ten film) zaczal sie wczesniej i duzo stracilem ?

ocenił(a) film na 8
Dawid_1220

UWAGA SPOILER! ******************************************************************************** *************************************************
Poznali się wcześniej. Trochę straciłeś, bo we wcześniejszej scenie, w której Hanks przyszedł do biura Washingtona, by ten go reprezentował w sądzie, mistrzowsko pokazano szok, zakłopotanie, obrzydzenie i strach Washingtona przed Hanksem i jego chorobą. Dla mnie była to najlepsza scena z całego filmu. Poza tym, wydaje mi się, że nawiązuje do niej scena końcowa w szpitalu, gdy Washington
(bez strachu i obrzydzenia, a ze łzami w oczach) zakłada mu na twarz maskę tlenową. Pokazuje przemianę wewnętrzną Washingtona - od strachu, obrzydzenia, agresji - do empatii, zrozumienia i szacunku dla drugiego człowieka.

ocenił(a) film na 8
poison66

dzieki

ocenił(a) film na 8
Dawid_1220

Nie ma za co :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones