PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=275072}
1 325
chce zobaczyć
Frankie Machine
powrót do forum filmu Frankie Machine

Jeśli ten film, świetnego skądinąd reżysera, faktycznie będzie o tym, o czym mówi zamieszczony tu opis (Stary płatny zabójca mafijny chce zacząć uczciwe życie, ale nie może i pewnie sprząta wszystkich, którzy chcą mu przeszkodzić), to zacznę szczerze wątpić w to czy Hollywood będzie w stanie jeszcze wymyślić coś nowego... Żeby nie być gołosłownym, ostatni tego typu film, jaki widziałem, który opowiada dokładnie o tym, może tylko na mniejszą skalę, to London Boulevard z Colinem Farrellem.

Sugeruję nie przesadzać z wyzwiskami. Nie jesteś bezkarny, tymbardziej, że podajesz imię i nazwisko.

A poza tym jest mi dokładnie obojętne czy mnie traktujesz poważnie. Znaczysz dla mnie tyle samo, co kurz na półce. Na resztę Twoich ekskrementów nie chce mi się odpisywać.

użytkownik usunięty
the_boutique

Po raz pierwszy w życiu widzę coś sensownego napisałeś, dosłownie "w dupie byłeś i gówno widziałeś", to tak a propos "ekskrementów"...Ja podaje imię i nazwisko bo mam jaja jak byk, Ty najwyżej posiadasz dziewczynko przepiórcze jajeczka. To tyle w temacie do Ciebie i dobra rada zacznij oglądać filmy, nie czytać o nich w sieci...

Plujesz tym jadem i plujesz, a po mnie to spływa jak woda... Wiesz czemu? Bo dawno się zorientowałem, że nie dorastasz mi do pięt. Myślę, że sam jesteś tego świadom i cholernie Cię to wkurza, a mi sprawia radość :)

użytkownik usunięty
the_boutique

"się zorientuj" jełopo że "drę z Ciebie łacha" po całości a Ty podniecasz się jak mała dziewczynka "pedziu mały"...
Pisz dalej lubię przy piwku poczytać Cie wieczorami "mała cioto"...
P.S a propos "dorastania do pięt" to zabrakło by Ci czasu w życiu, żeby obejrzeć połowę tego co ja już widziałem "gamoniu"...

No widzę, że zabolało nazwanie Cię gejem, czyli jednak coś w tym jest? Nie przejmuj się tym. Niedługo Ci odbudują tęczę, będziesz mógł manifestować swój homoseksualizm :)

użytkownik usunięty
the_boutique

Napisała mała ciota co boi się podpisać z imienia i nazwiska...
Żałosne...
The End.

Myślę, że Twojej ciotowatości nie przebiłby sam Biedroń :) Ty się w dodatku z tym kryjesz, biedny zamaskowany homoseksualisto. Mam nadzieję, że tym razem to już naprawdę "The End", a nie "The End" w Twoim wykonaniu, czyli w rzeczywistości "To be continued".

użytkownik usunięty
the_boutique

Przestań ośmieszać się "ofiaro złego dotyku" pisaniem o kimś kogo na oczy nie widziałeś bo możesz oszukać się "ciepły" koleżko z Pcina Dolnego... A propos ja już dawno skończyłem ale Wy "różowe flemingi" macie to do siebie, że zawsze musicie mieć ostatnie słowo...P.S plakat gołego Biedronia to Ty masz na ścianie nad łóżeczkiem ciotunio...

A ten dalej... Strasznie już się robisz nudny, glonie... Zamknij się wreszcie i nie odpisuj już, naprawdę. Dla swojego dobra.

O tym, że nie pozwolę Ci mieć ostatniego słowa już pisałem wcześniej i swojego zamiaru nie zmienię.

użytkownik usunięty
the_boutique

"Uderz w stół..." a pedał odezwie się zawsze...
Pierwsze zdanie jakie napsiałeś to dowód na to że jesteś wtórnym analfabetą, do tego strasznie namolnym...
Miłego pisania ze samym sobą...

Pedał to Cię adoptował, pierwotniaku. Ty ciągle dajesz dowód swojego upośledzenia, tak umysłowego jak i piśmienniczego, i co? Trzeba się z Tobą użerać, bo przecież nie pozwolę debilowi mieć ostatniego słowa.

użytkownik usunięty
the_boutique

Będę mądrzejszy od Ciebie szczeniaku i daruje sobie polemike z "wrótnym anałfabetą", który stawia przecinek przed i....
Strzał w kolano i wypadasz z gry jełopie...
Pa, pa, pa mała cioto wyhowana przez dwie panie...

No dałeś tylko dowód, że nie masz pojęcia o interpunkcji. Zasady interpunkcji jasno określają, w jakich sytuacjach stawiamy przecinek przed "i". Jak byś był normalnie ukształtowanym psychicznie człowiekiem, to bym Ci to wyjaśnił, ale do Ciebie nic kompletnie nie dociera, także szkoda mojego czasu.

Glonie.

użytkownik usunięty
the_boutique

Tak samo jak zwrot "Ci" zamiast "Tobie" określa Ciebie...Flemingu.
Zakończyłem polemikę z Tobą bo jesteś głupszy niż ustawa przewiduje.

Na takich jakich Ty nie ma nawet ustaw, kretynku. Ty już kończysz ze mną polemikę chyba szósty raz, także nie robi to na mnie wrażenia. Po raz kolejny zaznaczam: nie będziesz miał ostatniego słowa w tej dyskusji, ćwierćmózgu.

użytkownik usunięty
the_boutique

Jak chcesz napisać różową książeczke pt. "Zwierzenia małego pedzia" to zgłoś się do jakiegoś wydawcy, pamiętaj jednak wcześniej nauczyć się pisać poprawnie po polsku i czytać ze zrozumieniem ok? Jak chcesz mieć ostatnie zdanie matole to zamknij morde w końcu i przestań sapać jak jakiś pedofil...

Sokrates powiedział kiedyś tak: jak cię osioł kopnie, to go przecież nie zaskarżysz. Te twoje plwociny nie dolatują mi nawet do butów, pierwotniaku. Z kolei mordę powinieneś ty wreszcie zamknąć, bo każda twoja wypowiedź stanowi obrazę gatunku ludzkiego.

Zauważ, że celowo piszę do ciebie z małej litery.

użytkownik usunięty
the_boutique

To że piszesz małej litery to nic, Ty człowieku naucz się składni w zdaniu zanim znów będziesz chciał "uczyć ojca robić dzieci"...
Znajdź sobie jakąś miłą dziewczynę w swoim wieku zamiast tu siedzieć i "bić Niemca po kasku"...
Poczytaj sobie książkę "Jak przestać być prawiczkiem", czytanie Sokratesa pozostaw mądrzejszym i starszym od siebie, czytaj mnie...

Nie chce mi się już nawet nic specjalnie wymyślać. Po prostu podbijam, bo jak zapowiadałem: ostatniego zdania tutaj mieć nie będziesz.

Pozdrawiam, glonie.

Nie chce mi się już nawet nic specjalnie wymyślać. Po prostu podbijam, bo jak zapowiadałem: ostatniego zdania tutaj mieć nie będziesz.

Pozdrawiam, glonie.

użytkownik usunięty
the_boutique

Tak ropędziłeś się chłopaczku że podwójnie zamieściłeś te swoje wypociny, dobre, dobre...
Pisz więcej bo czytanie Ciebie to jak maraton kabaretowy w telewizji...

Nie chce mi się już nawet nic specjalnie wymyślać. Po prostu podbijam, bo jak zapowiadałem: ostatniego zdania tutaj mieć nie będziesz.

Pozdrawiam, glonie.

użytkownik usunięty

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones